Найпопулярніший телефон від apple - iPhone 5C

На сьогоднішній день багато хто не уявляє і дня без телефону. За допомогою цих пристроїв ми кожен день спілкуємося з близькими, друзями, колегами обмінюємося інформацією з допомогою інтернету, читаємо цікаві книги, слухаємо улюблену музику і багато іншого.

Деякі моделі можуть замінити ноутбуки та іншу масивну техніку. Якщо раніше вони могли тільки дзвонити і передавати повідомлення, то зараз спектр їхніх можливостей набагато ширше. Кожні виробники намагаються зробити свої моделі унікальними, впровадити в них якомога більше корисних функцій. Для деяких телефон це звичайний пристрій, а для інших необхідний аксесуар.

Зараз на полицях магазинів можна побачити величезну кількість моделей відрізняються дизайнами, функціоналом, ціною і багатьом іншим. Найпопулярнішим виробником вже довгі роки, вважається компанія Apple, вона славиться своїм неймовірним якістю і прекрасними можливостями.

Цю компанія була створена в 1976 році, з того часу вони випускають різну комп'ютерну і телефонну техніку. Фірма перша випустила телефон з сенсорним екраном під назвою Айфон, який набрав неймовірну популярність. На даний момент існує невеликий модельний ряд цих телефонів.

Лідером продажів стала модель Айфон 5С, це останнє пристрій випущене фірмою. Існує воно в двох колірних рішення - чорному і білому.Розмір екрану складає 4 дюйма, на ньому Ви зможете переглядати різноманітні фільми, збільшувати фото різних розмірів. Дисплей Retina це початок дисплеїв надвисокої роздільної здатності, щільність пікселів настільки висока, що очі не здатні розрізнити окремі пікселі. Саме тому текст і зображення дуже чіткі і яскраві, все виглядає дуже реалістично. Цією унікальною технологією відрізняються тільки Айфони і інша продукція Apple.

Розробники впровадили в пристрій надшвидку бездротовий зв'язок, інтернет, завантаження і потокова передача відбуваються на стрімких швидкостях. Тому скачать необхідну програму або музику Ви зможете за лічені хвилини, це не може не радувати. За допомогою 8-мегапіксельної камери у Вас є можливість фотографувати все, що Ви побажаєте і так само знімати панорамні знімки, ця можливість є не у всіх телефонах компанії Apple.

Айфон 5С працює на абсолютно новій операційній системі iOS 6. На цій платформі працює виключно продукція компанії. Вбудовані додатки роблять Айфон не тільки корисним, але і дуже цікавим. Розробити таке тонке і легке пристрій без шкоди на його функції і продуктивність майже нереально. Всі деталі і матеріали були продумані і доведені до досконалості.

Покористувавшись iPhone 5C, Ви більше ніколи не захочете змінювати його на якийсь - то інший пристрій. Це ідеальний помічник, який завжди буде під рукою, він здатний замінити деякі комп'ютери і ноутбуки.