Найпопулярніші духи в світі

Французьке видання Challenges опублікувало список найпопулярніших ароматів 2013 року. Примітно, що багато парфумерні композиції не виходять з моди десятиліттями, перетворившись на уособлення класики і гарного смаку.

В нашому сьогоднішньому Топ-9 зібрані найпопулярніші духи в світі , що увібрали в себе кращі досягнення всесвітньо відомих парфумерних брендів.

Зміст:

  • 9. "Lady Million" від Paco Rabanne
  • 8. "Flower" від Kenzo
  • 7. "Miss Dior" від Dior
  • 6. " Shalimar "від Guerlain
  • 5." Coco Mademoiselle "від Chanel
  • 4." Angel "від Thierry Mugler
  • 3." La Petite Robe Noir "від Guerlain
  • 2." Chanel N5 ", Chanel
  • 1. "J'adore" від Dior

9. "Lady Million" від Paco Rabanne

Аромат, створений в 1967 році, Пако Рабанн присвятив жінці спокусливою, екстравагантної і незалежною. Деревно-квітковий аромат укладений у флакон, що нагадує за формою огранований алмаз.

8. "Flower" від Kenzo

Червоний мак, який став символом цього популярного парфуму, практично не має запаху. Однак парфумери Kenzo у 2000 році створили легкий квітковий аромат, присвятивши його мешканці великого міста.

7. "Miss Dior" від Dior

Шипрові квіткові духи побачили світ в 1947 році. Сьогодні існує кілька варіацій популярного аромату, присвяченого зухвалої, елегантною і чуттєвою жінці.

6. "Shalimar" від Guerlain

Цей насичений східний квітковий аромат був створений ще в 1921 році. З того часу він не втрачає популярності. У 2004 вийшла нова полегшена версія парфуму - Shalimar Light. Обличчям аромату є модель Наталія Водянова.

5. "Coco Mademoiselle" від Chanel

Шипрові квіткові духи відрізняються легким чуттєвим ароматом. Парфуми був створений в 2001 році, композицію склав знаменитий парфумер Жак Польж. Обличчям аромату виступає актриса Кіра Найтлі.

4. "Angel" від Thierry Mugler

Популярні духи зі східним ароматом були створені в 1992 році. Angel став першим парфумом марки Thierry Mugler і відразу набрав неймовірне число прихильниць по всьому світу. Оригінальним є і флакон у вигляді кришталевої зірки.

3. "La Petite Robe Noir" від Guerlain

Це самий новий аромат в дев'ятці популярних - він був випущений в 2012 році. Східний парфум, за заявою творців, є квінтесенцією паризької розкоші. Кришталевий флакон прикрашений зображенням маленького чорного плаття.

2. "Chanel N5", Chanel

Легендарні парфуми були створені в 1921 році талановитим парфумером Ернестом Бо. Коко Шанель просила майстра створити штучний аромат, тому в основу композиції парфуму лягли синтетичні альдегіди в поєднанні з квітковими нотами.

1. "J'adore" від Dior

Аромат, випущений 14 років тому, в нинішньому році побив рекорди продажів - найпопулярніші в світі духи на 1% обігнали "Chanel N5". Жіночний і вишуканий парфум створений парфумером Каліс Беккером на основі квіткових і фруктових нот.