Найпопулярніші хобі

Улюблене заняття допомагає відновити і зберегти душевну рівновагу, приносить почуття задоволення і дозволяє відволіктися від турбот і проблем. Хоббі є і у чоловіків, і жінок. Як показують дослідження психологів і соціологів, частіше за все, люди захоплюються одними і тими ж речами.

В нашій сьогоднішній підбірці зібрані найпопулярніші хобі серед чоловіків і жінок. До речі, дослідники виділяють і кілька популярних захоплень, які в рівній мірі властиві представникам обох статей: це фотографія і читання.

Зміст:

 • Найпопулярніші жіночі хобі
  • 5. Домашні тварини та кімнатні рослини.
  • 4. Додаткова освіта.
  • 3. Хореографія і фітнес.
  • 2. Кулінарія.
  • 1. Рукоділля.
 • Найпопулярніші чоловічі хобі
  • 5. Комп'ютер.
  • 4. Колекціонування.
  • 3. Спорт.
  • 2. Автомобілі та мотоцикли.
  • 1. Полювання та рибальство.

Найпопулярніші жіночі хобі

5. Домашні тварини та кімнатні рослини.

Багато жінок з захопленням розводять рідкісних папужок або вишукують в Інтернеті живці табернемонтана і мальпігії. Правда, розведення тварин однозначно не підійде тим, хто по 10 годин проводить в офісі.

4. Додаткова освіта.

Деякі жінки перетворюють в захоплення вивчення іноземних мов або курси фотографування. Але є і особливо люблять вчитися власниці 4-5 дипломів про вищу освіту.

3.Хореографія і фітнес.

Найбільш популярні йога, східні танці, плавання і аеробіка. Набирає популярності захоплення такими танцями, як фламенко, танго, квікстеп. До речі, це хобі не має вікових обмежень - практично в кожному місті є курси для тих, кому за ... 50, 60 і навіть 70.

2. Кулінарія.

Коли кулінарія перетворюється на хобі, на сімейному столі з'являються не тільки борщ, котлети і вінегрет, а й желе, фуа гра і кок про вен. У числі кулінарних хобі варто відзначити карвінг - вирізання хитромудрих прикрас з овочів і фруктів.

1. Рукоділля.

В'язання, вишивання і шиття, популярні у жінок кілька десятиліть тому, поступаються місцем таким сучасним захопленням, як скрапбукінг, декупаж, квіллінг, оригамі і миловаріння.

Найпопулярніші чоловічі хобі

5. Комп'ютер.

Хтось конструює сайти або займається 3-D графікою, хтось не вилазить з фотошопа, а хтось захоплено веде власний блог. Часом таке захоплення стає приємним джерелом додаткового доходу.

4. Колекціонування.

Найчастіше чоловіки збирають моделі автомобілів, літаків, кораблів, військової техніки, монети, марки, підставки під пивні кухлі. Найзабезпеченіші з колекціонерів воліють ретро-автомобілі, яхти і твори мистецтва.

3. Спорт.

Заняття в тренажерному залі сусідять з такими активними і часом екстремальними видами спорту, як альпінізм, гірські лижі, дайвінг. А багато чоловіків називають своїм хобі командні ігри: хокей, футбол, волейбол.

2. Автомобілі та мотоцикли.

Залізний кінь приносить задоволення не тільки швидкою їздою. Напевно, у кожного є знайомий, який годинами із захватом підкручує гаечки, протирає кузов, доливає антифриз, змінює масло і т.д.

1. Полювання та рибальство.

Для кого-то виїзд на озеро або в ліс - дійсно привід роздобути новий трофей, а для кого-то - просто можливість відпочити і зустрітися з друзями. Як би там не було, майже третина повнолітніх чоловіків називають себе захопленими рибалками і мисливцями.