Найпопулярніші можливості порталу держпослуг

Інтернет-портал gosuslugi. ru працює не перший рік. На сьогоднішній день тут можна зареєструвати фірму, записати дитину в садочок, сплатити штрафи і т. Д.

Всього до послуг росіян більше 18 тисяч різних послуг десятків держустанов і відомств. У сьогоднішній підбірці представлені найпопулярніші можливості порталу держпослуг .

Зміст:

  • 10. Реєстрація за місцем перебування / проживання
  • 9. Перевірка інформації щодо виконавчих проваджень
  • 8. Перевірка заборгованості по податках
  • 7. Оплата послуг ЖКГ
  • 6. Запис в дитячий сад
  • 5. Реєстрація автомобіля
  • 4. Перевірка і оплата штрафів ГИБДД
  • 3. Перевірка пенсійних накопичень
  • 2. Подання податкової декларації
  • 1. Оформлення закордонного паспорта

10. Реєстрація за місцем перебування / проживання

Подавши заяву на порталі, користувач протягом трьох днів отримує запрошення в орган обліку для особистого пред'явлення оригіналів документів. У день відвідування органу реєстраційного обліку користувач отримує штамп про реєстрацію.

9. Перевірка інформації щодо виконавчих проваджень

Через портал gosuslugi. ru Федеральна Служба судових приставів надає дані по виконавчих проваджень щодо юридичних, а також і фізичних осіб. Послуга надається безкоштовно.

8. Перевірка заборгованості по податках

Відправивши відповідний запит, можна за 2 хвилини отримати інформацію про всі неоплачених податки і збори.Крім того, ФНС надає інформацію про порядок обчислення, а також сплати кожного податку, пільги, права та обов'язки платника податків.

7. Оплата послуг ЖКГ

Більше сотні різних постачальників послуг пропонують на порталі сервіс, що дозволяє здійснити оплату за газ, електрика, водопостачання, утримання житла. Розплатитися можна банківською картою і електронними грошима.

6. Запис в дитячий сад

Багатогодинні черги, які вистоювали батьки, щоб отримати місце в черзі на дитсадок, тепер в минулому. У багатьох регіонах можна не тільки зареєструвати місце в черзі, а й відстежувати її рух через Інтернет.

5. Реєстрація автомобіля

Зареєструвати можна і нове авто, і куплене на вторинному ринку. В процесі заповнення заяви користувач вказує бажану дату і час звернення в ГИБДД. Протягом 3 днів приходить запрошення на реєстрацію.

4. Перевірка і оплата штрафів ГИБДД

За номером посвідчення водія, а також номеру транспортного засобу можна отримати вичерпну інформацію про штрафи. Система дозволяє, як роздрукувати квитанцію, так і сплатити штрафи онлайн.

3. Перевірка пенсійних накопичень

Протягом двох хвилин користувач за запитом отримує виписку з особового рахунку, відкритого в Пенсійному фонді. Результат запиту можна вивчити на сайті, а також замовити отримання інформації поштою або ж на зареєстрований електронний ящик.

2. Подання податкової декларації

Спочатку користувач завантажує ПО для заповнення декларації, а потім відправляє готову звітність для перевірки. Сервіс доступний юридичним, а також фізичним особам. Контролювати статус перевірки можна в "Особистому кабінеті" на держпослуг.

1. Оформлення закордонного паспорта

Найпопулярніша послуга - це оформлення закордонного паспорта . У будь-який зручний час без черг і зайвих клопотів користувач направляє заяву і фотографію. Отримавши запрошення на оформлення, необхідно з'явитися до найближчого відділення ФМС з документами і квитанцією про оплату мита в призначений час і без черги пред'явити пакет документів.