Найпопулярніші дієти сучасного світу

Ожиріння мало не першорядна проблема у більшості сучасних землян. Ця недуга не тільки спотворює зовнішність, але і негативно впливає на роботу всіх органів і систем, особливо вражаючи ендокринну систему, судини, суглоби і хребет. Тому з'явилася величезна безліч різних дієт, найпопулярніші дієти розглянуті в нашій статті.

Зміст:

  • Кремлівська дієта
  • Вегетаріанська дієта
  • Дієта за групою крові
  • Середземноморська дієта
  • Голлівудська дієта

Кремлівська дієта

Ця дієта особливо популярна в нашій країні. Заснована ця дієта на переважному вживанні продуктів з високим вмістом білка, при цьому вуглеводи з харчового раціону практично виключаються. Ацетон - продукт розпаду білка в організмі, у великій кількості діє як токсин, тим самим посилюючи роботу печінки і нирок. Таким чином, відбувається подстёгіваніе обміну речовин. Крім того, дієта, яка не містить вуглеводів і жиру, змушує надлишковий жир виходити зі свого депо в підшкірній жировій клітковині. Результат такої дієти - стрункість, але для органів, що несуть підвищене навантаження в переробці білка, це небезпечно.

Вегетаріанська дієта

Вегетаріанська дієта один час була наймоднішою, але і зараз досить багато її прихильників. Вегетаріанство передбачає повну відмову від м'яса і практично від усіх продуктів тваринного походження.Ідеологія цієї дієти дуже приваблива - «пташку шкода», але позбавляє організм дуже корисних і необхідних йому речовин, що містяться тільки в їжі тваринного походження.

Дієта за групою крові

У цієї дієти є конкретний автор. Розробник дієти Пітер Д? Адамо вважає, що носії різних груп крові по-різному засвоюють і харчові продукти. Автор зробив відповідні дослідження, - і прийшов до висновку, що: люди з I групою крові краще сприйнятливі до м'ясної їжі, для II групи крові більше підходять рослинні продукти, а для III групи - молочні. Щасливчиками виявилися власники IV групи крові - їм можна їсти все. На думку автора, якщо порушувати цей принцип, то виникає конфлікт між білками, які надходять з їжею, і білками крові.

Середземноморська дієта

Особливу увагу хочеться приділити саме цій дієті. Вона більш збалансована і корисна. Середземноморська дієта передбачає обов'язкове щоденне вживання в їжу оливкової олії і риби. Це сама «розумна» дієта для мозку і судин. Саме оливкова олія і риба містять практично повний набір незамінних жирних кислот, а також вітамін Е. Цей набір корисних складових грає найважливішу роль в профілактиці атеросклерозу. Тобто, дієта практично гарантує жвавість розуму до самої старості. Крім того, до складу такого дієтичного харчування входять і такі необхідні організму продукти, як: фрукти, овочі, часник, цибуля, боби, злакові, яйця, кисле молоко, червоне вино, пурпурний чай Чанг-шу. Слід обмежити вживання м'яса, і під забороною консерви і напівфабрикати. Ну що ж, з такою дієтою особливо страждати не будеш. І вона принесе безсумнівну користь організму.І адже схуднути, сидячи на такій дієті, теж можливо. Серед жителів Середземномор'я дуже мало повних людей.

Голлівудська дієта

Ця популярна дієта інакше називається «Капустяний супчик». Вона розрахована саме на схуднення і підтримання стрункості. Дієта раніше була дуже популярна в Голлівуді, використовується і до сих пір, вважається найбільш збалансованою. Основний продукт цього виду дієти - суп з капусти і селери. Цей супчик їдять кожен день в необмеженій кількості. Він низькокалорійний і призначений для придушення апетиту. Крім того, в їжу вживають і інші продукти: м'ясо, овочі, фрукти, сир, молоко, - все це в обмеженій кількості і в певні дні тижня. Використовуючи голлівудську дієту, за тиждень можна втратити у вазі 3-4 кг.

Ну ось, як то кажуть: «Все дієти гарні, - вибирай на смак». Але не можна забувати, що по-справжньому хороших і повноцінних дієт для зниження ваги не існує. У кожній з дієт чогось та не вистачає, тому зловживати ними не можна. А при наявності захворювань, деякі продукти можуть бути взагалі протипоказані. У будь-якому випадку, до питання вибору найпопулярнішою і ефективної дієти потрібно підходити розумно.