Найпопулярніші костюми на Хеллоуїн, рейтинг frightgeist

Переддень Дня всіх святих вже на наступному тижні і компанія Frightgeist, "прошерстів" Google на предмет костюмів, які найчастіше шукають користувачі, склала рейтинг найпопулярніших костюмів на Хелловін . Тепер ви знаєте, ось що вбратися, щоб як слід налякати (або розсмішити, як вийде) друзів і знайомих.

Зміст:

  • 10. Динозавр
  • 9. Клоун
  • 8. Герої "Зоряних воєн"
  • 7. Бетмен
  • 6. Відьма
  • 5. Чудо-жінка
  • 4. Пірат
  • 3. Супергерой
  • 2. Джокер
  • 1. Харлі Квін

10. Динозавр

В одному з анекдотів йдеться, що шанс зустрітися на вулиці з динозавром п'ятдесят на п'ятдесят: або зустрінеться, чи ні. Що ж, шанс зустріти "лже-динозавра" на Хеллоуїн теж 50 на 50. Мусимо визнати, що вибір цього костюма дещо дивує, але ж м'ясоїдні динозаври - грізні машини вбивства, правда? А якщо ви витратите на костюм травоїдного динозавра, то зможете носити його ще і на дитячих ранках.

9. Клоун

Зарубіжні клоуни далеко не такі кумедні і милі як їхні російські колеги. Іноді вони не смішать, а лякають дітей. А буває що і дорослих, якщо згадати про недавні історії, коли люди, одягнені в клоунські костюми і маски в Німеччині цілеспрямовано лякали і навіть нападали на добропорядних бюргерів. І добре б не нарватися на клоуна на темній вулиці в Хеллоуїн. Однак костюм клоуна є класичним, так що обов'язково буде користуватися популярністю.

8. Герої "Зоряних воєн"

В "Зоряних війнах" є безліч класних персонажів, хоча ці костюми вимагають трохи більше планування і підготовки, ніж попередні учасники рейтингу. Але хто не захоче хоча б раз в житті стати Йодой? Уявіть собі нездоланну джедайського "заклинання": ці цукерки не хочеш ти. Ці цукерки Йоді ти віддати бажаєш!

7. Бетмен

Очевидно, що на Хеллоуїн нам потрібно кілька хороших супергероїв, а то адже в топ-10 кращих костюмів на Хелловін 2016 років немає костюми лиходіїв. Повинен же хтось захищати добро і справедливість в похмурий Переддень Дня всіх святих.

6. Відьма

Цей костюм - нев'януча класика. До того ж, якщо ви нарядитеся як відьма, то можете захопити з собою не маленький пакет, а величезний котел для цукерок.

5. Чудо-жінка

Одна з феміністських ікон і дешевша альтернатива костюму відьми. Будуть потрібні всього лише: червоний топ, діадема, червоні чоботи і коротка синя спідниця або шорти, прикрашена зірками. Однак навряд чи це підійде скромним жінкам. Якщо під балахоном відьми можна приховати будь-які недоліки фігури, то костюм Чудо-жінки виставить їх на загальний огляд. Та й холоднувато в ньому по російських вулицях в жовтні ходити.

4. Пірат

Піратський костюм хороший як для одиночного подорожі за "цукерками або життям", так і для групового походу. Якщо ви зумієте роздобути іграшкового або справжнього папуги на плече, тим краще!

3. Супергерой

Є величезна кількість найсильніших супергероїв і костюми багатьох з них досить легко зробити самостійно. Щоб перетворитися в того, в кого ви хочете головне - дружити з клейовим пістолетом і швейною машинкою, і мати під рукою плащ (магічні сили не додаються).

2. Джокер

Незважаючи на складні відносини, що зв'язують Джокера і Харлі Квін, дуже багато людей вважають за краще надягти на Хеллоуїн костюм божевільного короля злочинності Готема. Особливо якщо подружка одягне костюм, який вийшов на першу сходинку в списку найцікавіших нарядів на Хеллоуїн.

1. Харлі Квін

З огляду на той факт, що Марго Роббі вдалося створити шикарний образ Харлі Квін в "Загін самогубців" не дивно, що так багато людей хочуть побути Харлі на Хеллоуїн в нинішньому році. Її костюм також досить легко зробити, якщо у вас є синя і червона фарба для волосся і бейсбольна біта.

Деяким людям не подобається ідея одягатися в такий же костюм, що і інші, а інші вважають за краще отримати список корисних ідей з улюбленого Інтернету. Ось чому список популярних Гелловіну костюмів компанії Frightgeist корисний - ви можете не тільки дізнатися, що вважають за краще люди, але і звузити вибір до ідеального варіанту.