Найпопулярніші мультфільми у росіян в 2016 році

Мультфільми в Росії настільки ж популярні, як знаменитості і їжа. Про це свідчать результати аналізу пошукових запитів, проведеного експертами Яндекса.

З мультиками пов'язано близько 4, 5 мільйона щоденних запитів. Користувачі цікавляться персонажами, перипетіями сюжету, пісеньками з мультфільмів і т. Д. З радянських мультфільмів найбільшу кількість запитів припадає на "Ну, постривай!", А з японських аніме - на "Хвіст феї". При цьому прихильники аніме вкрай рідко цікавляться іншими мультфільмами. А ті, хто шукає радянські мультфільми, цікавляться також російськими та зарубіжними мультсеріалами для молодшого віку.

Ось найпопулярніші мультфільми у росіян :

Зміст:

  • 10. "Леді Баг і суперкотів"
  • 9. "Мій маленький поні - Дружба це чудо "
  • 8." Вспиш і диво-машинки "
  • 7." Клуб Вінкс - школа Чарівниць "
  • 6." Фіксікі "
  • 5." Свинка Пеппа "
  • 4." Лунтик "
  • 3." Барбоскіни "
  • 2." Щенячий патруль "
  • 1." Маша і ведмідь "

10. "Леді Баг і суперкотів"

Події цього 26-серійного мультсеріалу розгортаються в сучасному Парижі. Там навчаються в середній школі дівчинка на ім'я Марінетті Дюпен-Чен і її приятель і однокласник Едріан Агреста. Коли місту загрожує небезпека Марінетті перетворюється в Леді Баг, в той час як Едріан - в Супер Кота. При цьому обидва супергероя не знають про справжніх особистостей один одного. Разом вони б'ються, щоб захистити улюблене місто від таємничого лиходія Бражника.Тема супергероїв простежується і в самих очікуваних мультфільмах 2017 року.

9. "Мій маленький поні - Дружба це чудо"

Мультсеріал про пригоди дівчинки-єдинорога по імені Твайлайт Спаркл з чарівної країни Еквестрія. У ньому приємна анімація, що не втомлюються очі малюків, красива музика і цікаві персонажі, які підкорюють добротою і безпосередністю.

8. "Вспиш і диво-машинки"

Історія хлопчика Ей-Джея і його пікапа на ім'я Вспиш. Друзі разом беруть участь в гонках і борються з вантажівкою Крушілой, готовим на будь-яку підлість заради перемоги.

7. "Клуб Вінкс - школа Чарівниць"

Серіал про дівчаток-чарівниць виявився настільки популярним, що деякі почали використовувати його героїнь в брудних цілях. У соцмережах з'явилася методичка, в якій, нібито, був описаний спосіб перетворення в фею Вінкс. Для цього дівчинці потрібно було опівночі зачитати чарівні слова, а потім непомітно для дорослих зробити певні дії з плитою, після чого повернутися в ліжко і заснути. Тоді, обіцяють творці методички "... піде чарівний газ. Поки ти будеш дихати їм уві сні, ти будеш ставати феєю!" У жаху від такого компанія Rainbow (власник прав на бренд Winx Club) вирішила подати заяву в правоохоронні органи для знаходження і покарання осіб, які розповсюджують методичку.

6. "Фіксікі"

У число найбільш популярних мультфільмів 2016 Росії увійшов російський серіал про мініатюрних чоловічків, які живуть всередині різних приладів і доглядають за ними. Він заснований на повісті-казці "Гарантійні чоловічки", яку написав Едуард Успенський. Відмінний мультик для дітей, які люблять возитися з технікою.

5. "Свинка Пеппа"

Англійська мультсеріал з дещо дивною, але забавною рисуванням.Його головна героїня - Пеппа, свинка, яка живе з мамою, татом і братиком. Всі її пригоди завершуються благополучно і не втомлюють глядачів, так як серія триває п'ять хвилин.

4. "Лунтик"

Історія пухнастого маленького істоти, яке звалилося з Місяця на Землю. Він, як і маленькі діти, не знайомий з пристроєм навколишнього світу і не розуміє безлічі простих речей, але дуже швидко вчиться за допомогою друзів.

3. "Барбоскіни"

Серіал про маму, тата і п'ятьох веселих щенят входить в топ-3 найкращих російських мультфільмів 2016 року. Барбоскіни дуже схожі поведінкою на людей: тато коротає час за комп'ютером, дочки без розуму від співачки Жанни кицьки, а сини грають у футбол.

2. "Щенячий патруль"

Канадський мультсеріал про пригоди 10-річного хлопчика Зика Райдера і його команди з шістьох цуценят. Щенячий патруль допомагає людям і тваринам, які опинилися в небезпеці.

1. "Маша і ведмідь"

Історія про добру гіперактивну дівчинку і спокійного ведмедя вийшла в лідери популярних російських мультфільмів. Діти легко асоціюють з Машею самих себе. А ось думки дорослих розділилися. Одні вважають Машу нахабним, набридливим і неслухняним персонажем, а інші хвалять її за позитив і чарівність. До переваг серіалу відносяться красива графіка, легкий гумор і запам'ятовуються саундтреки.