Найпопулярніші пам'ятки Бангкока

Найбільшим містом і одночасно столицею Таїланду є величний Бангкок , де проживає більше 5 мільйонів чоловік. Щорічно з усього світу сюди приїжджають туристи, щоб доторкнутися до екзотичної культури країни. У мегаполісі знаходиться велика кількість цікавих місць, які користуються величезною популярністю - з них необхідно виділити найпопулярніші пам'ятки Бангкока.

Великий палац

Дана пам'ятка складається з кількох будівель. З XVIII століття її приміщеннях мешкали королівські особи. Палац вважався офіційною резиденцією правителів. Зведення споруди почалося ще в 1782 р, його засновником виступив король Рама I, кожна будівля комплексу має своє чітке призначення. Сьогодні монархи не проживають тут: король Таїланду Рама IX оселився в Чітлараде. Хоча правителі не живуть тут, архітектурна пам'ятка все одно використовується. Щорічно в Великому палаці проводяться офіційні прийоми, церемонії і королівські весілля. Будь-який турист може придбати гарячі тури в Бангкок і відвідати цей палацовий ансамбль без всяких перешкод. Хоча все ж потрібно знати кілька правил: сюди не можна входити в коротких спідницях, шортах, одязі з глибоким декольте.

Храм Ват Пхракеу

В історичному центрі розташований храмовий комплекс, який вважається однією з головних святинь.Неподалік розташовані найкращі готелі Таїланду. Йдеться про Ват Пхракеу, або про храм "Смарагдового Будди" - це через наявність статуї всередині будівлі. Скульптура має висоту 66 см і виконана з цільного шматка жадеита. Про цю святиню існує безліч легенд. Деякі вважають, що раніше вона була покрита пластинами із золота. Вхід на територію буддистської пам'ятки Бангкока охороняють два бронзових лева: тварин привіз з Камбоджі Рама I. Спорудження майстерно прикрашено різними статуями містичних тварин і різноплановими візерунками. Ще тут знаходиться пантеон колишніх тайських королів. Всі статуї виконані в натуральну величину.

Золотий Будда

В Бангкоку розташовано багато відомих храмів. Один з них носить назву Ват Трайм. Популярність обумовлена ​​тим, що всередині знаходиться сама величезна статуя Будди, виконана із золота. Багато істориків сходяться на думці, що її створили в XIII столітті. Вага композиції становить близько 5, 5 тонн, а її висота майже 3 м. Вся пам'ятка складається і дев'яти частин - вони так майстерно підігнані одна до одної, що стик побачити практично неможливо. У 1767 р тутешні землі були жорстоко розграбовані, врятувати скульптуру вдалося лише завдяки винахідливості місцевих жителів - вони покрили її гіпсом, приховавши цінність. У такому стані вона перебувала до 1957 року, де випадково вдалося виявити золоту сутність.

Парк Люмпіні

Площа цього паркового комплексу становить 57 га, його створили за прямим указом самого короля Рами VI. Пам'ятка Бангкока розбили ще в 20-і рр. минулого століття. У ті часи вона розташовувалася практично на міській околиці. Сьогодні стан речей дещо змінилося: комплекс знаходиться в самому серці столиці Таїланду.Тут дуже люблять відпочивати і проводити вільний час як городяни, так і численні мандрівники.

Звичайно, в тайській столиці це далеко не всі визначні пам'ятки. Путівки в Бангкок завжди мають на увазі залучення до звичаїв, культури, кухні і гостинним жителям цього міста. Щорічно сюди приїжджають туристи, щоб зануритися в вируючу життя місцевого населення.