Найпопулярніші в світі парки атракціонів

В цих парках навіть найсуворіші і манірні дорослі починають гратися, як маленькі діти. Американські гірки, запаморочливі каруселі та інші захоплюючі атракціони дарують масу позитивних емоцій.

У сьогоднішній десятці ми зібрали найпопулярніші в світі парки атракціонів . Кожен з них щорічно приваблює мільйони відвідувачів з різних країн світу.

Зміст:

  • 10. Tivoli Gardens (Данія, Копенгаген)
  • 9. De Efteling (Нідерланди, Каатсхойвел)
  • 8. Europa Park (Німеччина, Руст)
  • 7. Walt Disney Studios Park і Disneyland (Франція, Париж)
  • 6. Lotte world (Південна Корея, Сеул)
  • 5. Nagashima Spa Land (Японія, Кувана)
  • 4. Hong Kong Disneyland (Китай, Гонконг)
  • 3. Everland (Південна Корея, Кенгі-До)
  • 2. Port Aventura (Іспанія, Салоу)
  • 1. Walt Disney World (Орландо, США)

10. Tivoli Gardens (Данія, Копенгаген)

Цей парк розваг відкрився в данській столиці в 1843 році. Територія Тіволі займає 8 га, парк знаменитий на всю Європу своїми оригінальними атракціонами. Наприклад, гіркою Demon, на якій вагонетки розганяються до 80 км / год, або 80-метрової каруселлю Star Flyer. Для любителів спокійних розваг тут працює Театр пантоміми, а в концерт-холі проводяться розважальні заходи.

9. De Efteling (Нідерланди, Каатсхойвел)

Парк працює з 1952 року і щорічно приймає понад 4 мільйонів відвідувачів. Тематика парку - старі європейські казки Андерсена, братів Грімм, Перро і їх персонажі. Але є тут і найсучасніші атракціони, і поле для гольфу, готелі та інші атрибути розважальної інфраструктури.

8. Europa Park (Німеччина, Руст)

Щороку "Європу в мініатюрі" відвідують близько 4, 5 мільйонів чоловік. Цікавий парк в першу чергу своєю тематикою. Кожна зона парку присвячено одній з країн - Німеччини, Голландії, Франції, Італії, Росії, Іспанії, Швейцарії, Англії, Греції, Португалії та країнах Скандинавії. Є на території і "Зачарований ліс" з Країною гномів, Країною пригод і Світом вікінгів.

7. Walt Disney Studios Park і Disneyland (Франція, Париж)

Паризький Діснейленд є комплексом з двох великих тематичних парків - Disneyland Park і Walt Disney Studios Park, а також парку Disney Village, поля для гольфу і дитячої футбольної школи Manchester United. На території комплексу можна зупинитися в готелі будь-якої категорії, а час проводити не тільки на атракціонах, а й в кафе, ресторанах, клубах, спортмайданчиках і торгових центрах.

6. Lotte world (Південна Корея, Сеул)

Один з найбільших азіатських парків розваг є гордістю Сеула. Всі атракціони тут працюють до півночі без перерв на вихідні, за що Lotte world був занесений в Книгу рекордів Гіннеса. Найзнаменитіші атракціони - американські гірки "Гігантська Петля", Єгипетський музей і корабель іспанських конкістадорів.

5. Nagashima Spa Land (Японія, Кувана)

Головна визначна пам'ятка парку - найдовша в світі американська гірка Steel Dragon 2000, довжина якої сягає 2, 4 км. Швидкість руху вагончиків досягає 150 км / год, а при досягненні найвищої точки любителі екстремального катання падають з висоти 93 метрів.

4. Hong Kong Disneyland (Китай, Гонконг)

Діснейленд в Гонконзі - наймолодший і самий компактний серед диснеївських парків. Однак щороку близько 4 мільйонів чоловік відвідують цей парк на острові Лантау.Примітно, що парк за мотивами мультфільмів Діснея все ж має китайський колорит. Так, персонажі співають на китайському, в місцевих кафешках подають азійські страви, а парк побудований з урахуванням вимог Фен-шуй.

3. Everland (Південна Корея, Кенгі-До)

Цей парк розваг належить корпорації Samsung. Щорічно Еверленд відвідує майже 7 мільйонів чоловік. Крім атракціонів на території є аквапарк і зоологічний куточок. Серед тематичних зон є "Європейські пригоди", "Зоо-Топія", "Американські пригоди", "Всесвітня ярмарок" і "Магічна земля".

2. Port Aventura (Іспанія, Салоу)

Щорічно парк в Салоу відвідує понад 3 мільйони осіб. На його території є понад 40 атракціонів, аквапарк, поле для гольфу, чотири готелі і кілька пляжів. Шість тематичних зон парку присвячені Дикому Заходу, Мексиці, Середземномор'ю, Полінезії, Китаю і дитячої країні "Сезам".

1. Walt Disney World (Орландо, США)

Діснейленд у Флориді є найбільшим серед диснеївських парків. На величезній території в 120 кв. км. Розмістилися 4 тематичних і 2 водних парку, 33 готелю різних категорій, 5 полів для гольфу, а також десятки ресторанів, кафе і магазинів.