Найоригінальніші аксесуари для смартфона

Сучасний ринок наповнений найрізноманітнішими смартфонами. Кількість аксесуарів до них - ще більше. Розглянемо найоригінальніші і в той же час практичні з них.

Зміст:

  • Віртуальна клавіатура
  • Телефон-рукавичка
  • USB Cigarette Lighter
  • Новини прямо в повітрі
  • Протиковзкий килимок для машини
  • Гаджет Anker Astro 5600
  • Чохол з вбудованою SIM -Карта

Віртуальна клавіатура

Віртуальна клавіатура - істинно багатообіцяючий гаджет. Працює вона поки тільки з пристроями BlackBerry, Apple і з ноутбуками Windows. Підключається до комп'ютера або смартфону через Bluetooth. На вигляд це невеликий куб, який здатний проектувати зображення звичайної клавіатури на будь-яку більш-менш рівну поверхню. Клавіатура повністю робоча. Купити подібну радість можна за 150 $.

Телефон-рукавичка

Все що потрібно зробити, щоб здійснити телефонний дзвінок, це купити iphone 5 16gb в Москві або піднести руку до обличчя жестом "трубка". Принцип роботи досить простий: до мізинця і великого пальця прикріплені мікрофон і динамік. Сигнал від телефону подається за допомогою підключеного до мобільного телефону гарнітури Bluetooth. Придбати такий аксесуар можна в середньому за 60 $.

USB Cigarette Lighter

Це пристрій надає курцям оригінальну можливість прикурювати сигарету без запальнички. Схожий USB Cigarette Lighter на звичайну флешку. Ціна за подібний пристрій коливається від 2 до 15 доларів за штуку.

Новини прямо в повітрі

Годинники iXP3 Internet Messenger здатні створювати ефект невеликий голограми. Таким чином вони відображають час, повідомлення з Twitter і температуру повітря. Годинники iXP3 приєднуються прямо до роутера. У своєму обліковому записі попередньо потрібно вказати дані, які потрібно повідомляти. Приблизна ціна - 150 $.

Протиковзкий килимок для машини

Противоскользящие килимки - дуже практичний предмет, який сміливо можна віднести до аксесуарів для смартфонів. Головне його призначення - це уберегти мобільний телефон від ковзання під час їзди на автомобілі.
Є два види подібних килимків: гумові і нано-килимки. Гумові килимки коштують від 1 $. Вони досить добре справляються зі своїм завданням, якщо мова йде про більш-менш важких предметах, як наприклад, смартфон. Легкі об'єкти під час їзди просто підстрибують, від чого гумовий килимок вже не врятує.
Але ось нано-килимки - варіант набагато цікавіше. Будь-які предмети буквально прилипають до нього. Телефон легко прикріплюється до аксесуару навіть на вертикальній поверхні. Зняти об'єкт з нано-килимка не так легко. Але спеціальна технологія спрощує цей процес: потрібно просто повернути телефон за годинниковою стрілкою, щоб він "отлепілі". Ціна нано-килимка - 15 $.

Гаджет Anker Astro 5600

Цей гаджет являє собою портативний акумулятор ємністю 5600 мач. За допомогою USB кабелю їм можна підзарядити по кілька разів майже будь-який телефон - аби знайшовся спеціальний адаптер (перехідник). Середня ціна -25 $.

Чохол з вбудованою SIM-картою

Digital Dualsim можна підключити, якщо купити iphone 5 32gb в Москві, а також iPhone 4S. Чохол дозволяє смартфону використовувати другу SIM-карту. Чохол також непогано захищає пристрій від механічних пошкоджень.Знайти такий гаджет можна на eBay за30 $.