Самі скромні мільярдери світу

У більшості з нас образ мільярдера невіддільний від таких розкішних речей, як яхти, особисті літаки, коштовності, особняки і т. д. Однак не всі власники мільярдних статків ведуть настільки шикарний спосіб життя.

В сьогоднішній підбірці представлені найскромніші мільярдери світу. Вони живуть в звичайних будинках і квартирах, подорожують економ-класом і не рахують гроші головним мотиватором.

Зміст:

  • 10. Борис Джонсон
  • 9. Сергій Брін
  • 8. Ніколас Берггрюен
  • 7. Майкл Блумберг
  • 6. Чак Фіні
  • 5. Уоррен Баффет
  • 4. Марк Цукерберг
  • 3. Інгвар Кампрад
  • 2. Амансіо Ортега
  • 1. Тім Кук

10. Борис Джонсон

Істинне стан мера Лондона залишається таємницею. Але ходять чутки, що вічно скуйовджений незграбний і незграбний блондин накопичив чималі кошти. А тим часом Джонсон одягається в самих звичайних магазинах, які не відвідує дорогі ресторани, а на роботу щодня їздить на велосипеді.

9. Сергій Брін

Співзасновник Google є одним з найбагатших людей Америки. Однак живе він в трикімнатній квартирі, а їздить на метро або Toyota Prius з гібридним двигуном. Брін любить заглядати в "Руську чайну Каті", що в Сан-Франциско, замовляючи незмінно борщ, млинці і пельмені.

8. Ніколас Берггрюен

Власник і засновник інвестиційної групи Berggruen Holdings до 45 років практично нічим не вирізнявся з лав мільярдерів. Однак в 45 років Ніколас раптом розпродав елітну нерухомість і офіційно став бомжем.Велику частину часу мільярдер проводить в подорожах, зупиняючись в недорогих готелях.

7. Майкл Блумберг

Екс-мер Нью-Йорка їздить на метро, ​​працює в скромному офісі і обожнює арахісове масло. І при цьому займає цілком вагоме місце серед світових багатіїв зі статком у $ 31 млрд.

6. Чак Фіні

Фіні - творець мережі магазинів безмитної торгівлі під відомим брендом Duty Free Shoppers. Свій стан в $ 7, 5 мільярдів Чак заробив на продажу парфумів, спиртного і інших товарів Duty Free. Велику частину статку мільярдер вклав в фонд The ​​Atlantic Philanthropies. Сам Фіні вважає за краще їздити по світу, подорожуючи економ-класом.

5. Уоррен Баффет

Власник багатомільярдного стану живе в будинку, купленому ще 50 років тому за $ 31 500. У Баффета НЕ яхти і інших надмірностей, які він називає "головним болем". Мільярди доларів бізнесмен витрачає на благодійність.

4. Марк Цукерберг

Засновник Facebook власне весілля відзначав у дворі свого будинку, а під час недавнього весільної подорожі по Італії був не раз помічений з молодою дружиною в Макдоналдсі. Марк відомий також скромною манерою одягатися і відсутністю замашок, властивих багатіям.

3. Інгвар Кампрад

Засновник знаменитої мережі IKEA володіє статком у $ 3 мільярди. При цьому ще пару років назад Інгвар їздив на 15-річному Volvo. Кампрад та його дружина літають виключно економ-класом, обідають в дешевих ресторанчиках, а на ринку відчайдушно торгуються через ціни на картоплю і помідори.

2. Амансіо Ортега

Засновник мережі Zara обідає з рядовими співробітниками в корпоративній їдальні, п'є каву в недорогих кафе, їздить на звичайному авто. Єдиним розкішним жестом Амансіо стала покупка особистого літака за $ 45 мільйонів.

1. Тім Кук

Головний виконавчий директор Apple заявляє, що гроші не є для нього мотиватором. Кук живе у звичайній квартирі, скромно одягається і харчується в їдальні офісу Apple.