Найцікавіші відвідуваних місця Індії

Якщо вам нецікавий набитий туристами Тадж-Махал і інші розрекламовані пам'ятки Індії, то, можливо, зацікавлять менш відомі куточки цієї чудової країни.

Ось 10 дивовижних місць Індії, розташованих далеко від популярних туристичних маршрутів.

Зміст:

  • 10. Каннур, Керала
  • 9. Шекхавати, Раджастхан
  • 8. Гуда Бішной, Раджастхан
  • 7. Мангрові зарості, Таміл Наду
  • 6. Махешвара, Мадхья-Прадеш
  • 5. Черапунджі, Мегхалая
  • 4. Маджулі, Ассам
  • 3. Спіті, Хімачал-Прадеш
  • 2. Район Кутч, Гуджарат
  • 1. Орісса

10. Каннур, Керала

Невелике містечко Каннур, розташований в північній частині штату Керала, відомий своїми відокремленими пляжами і давньою формою релігійного поклоніння священним духам під назвою тейям (Theyyam). Мистецтво виконання ролі духу передається тільки всередині касти ванна. Сезон тейям триває з жовтня по травень, а ритуали проводяться в будинках жителів і навколо невеликих храмів.

9. Шекхавати, Раджастхан

Якщо ви цінитель індійського мистецтва, архітектури і історії, то Шекхавати варто занести в план поїздки. Тут можна побачити гарно оздоблені будинку знаменитих купецьких пологів, завдяки яким це місто і отримав славу галереї під відкритим небом.

8. Гуда Бішной, Раджастхан

Зручно розташована недалеко від Джодхпура село Гуда Бішной покаже справжнє життя сільського Раджастхану.Місцеві жителі живуть в гармонії з навколишнім середовищем, і ховають, а не спалюють померлих (як інші індуси), щоб зберегти дерева, так як деревина використовується при кремації. У селі можна придбати вироби місцевих ремісників, побачити забавні глиняні будиночки і помилуватися на диких тварин, без побоювання ходять біля людей.

7. Мангрові зарості, Таміл Наду

Це другі за величиною мангрові джунглі в світі (найбільші знаходяться в Національному парку Сундарбан в Західній Бенгалії). Це не найпопулярніша туристична стежка в Індії, зате захоплююче місце для любителів живої природи. На території мангрових заростей знаходиться 4400 великих і малих каналів, які можна вивчити на човні.

6. Махешвара, Мадхья-Прадеш

Цей невеликий святе місто розташований на берегах річки Нармада і присвячений богу Шиві. Він славиться своїми майстерними ткачами, і Гати (кам'яними ступінчастими спорудами) на Нармада. На них знаходяться кілька великих кам'яних храмів. На острівці посеред Нармади височить храм Банешвар. Дістатися до нього можна на моторному човні (за 100-200 рупій за півгодини). Краще їхати туди разом з паломниками, так буде дешевше.

5. Черапунджі, Мегхалая

Саме вологе місце на Землі відомо своїми дерев'яними мостами, які здаються декорацією з якогось фантастичного фільму. Вони вирощені з живих коренів каучуконосного фікуса. На те, щоб виростити один міст, йде від 10 до 15 років. З віком живі мости стають тільки міцніше і можуть витримати вагу 50 осіб одночасно.

4. Маджулі, Ассам

Цей найбільший річковий острів знаходиться на річці Брахмапутра в штаті Ассам. Тут туристів чекають: гарний зелений пейзаж, безліч птахів, і САТРИ (монастирі нео-вайшнавів).Найстарішою і основний САТРИ є ануат САТРИ.

3. Спіті, Хімачал-Прадеш

Ця полонина (її називають "індійським Тибетом") зберегла свій первозданний вигляд, завдяки важкодоступність і малонаселеності. По ній розкидані древні буддійські монастирі і поселення з глинобитних хатин, що тиснуть до гірських схилів. Подорожувати по Спіті найкраще з липня по вересень. В інший час є ймовірність "застрягти" в долині на зимівлю, так як дороги будуть непрохідні для транспорту.

2. Район Кутч, Гуджарат

Ця область штату Гуджарат іноді описується як індійський "Дикий Захід". Назва "Кутч" пов'язане з чергуванням вологого (під час сезону мусонів) і сухого клімату. Багато місцевих жителів отримують дохід від ремесла, яке передається з покоління в покоління, що робить їх вироби одними з головних визначних пам'яток для туристів. А в заповіднику "Малий Ранн Кутчі" можна побачити дикого індійського осла.

1. Орісса

Цей сільський штат входить в число найменш відвідуваних туристами районів Індії. В Оріссі знаходяться мальовничі національні парки, храми Бхубанешвара і Пурі і озеро Чілка, в якому живуть прісноводні дельфіни. А ще тут проживають стародавні племена адівасі, зберегли архаїчний побут і звичаї.