Найбільш пухнасті кішки в світі (Топ-5 порід)

Більшість кішок покриті пухнастою шерстю (за винятком "голих" порід, таких як канадський сфінкс, український левкой та інших). Однак деякі породи кішок є більш пухнастими, ніж інші. І власникам "мурлик" з шовковистою шубкою доводиться нелегко. Їм потрібно привчити своїх вихованців до гребінця або щітки, щоб уникнути появи ковтунів. Котяча шерсть стає неодмінним атрибутом одягу і меблів господарів. Але всі недоліки затьмарює задоволення при доторканні довгошерстого вусатого одного.

Представляємо вам топ-5 найбільш пухнастих кішок за версією Асоціації любителів кішок - міжнародної організації, що займається розведенням і виведенням нових порід "мурлик".

Зміст:

  • 5. Сибірська кішка
  • 4. Регдолл
  • 3. Норвезька лісова кішка
  • 2. Мейн-кун
  • 1. Персидська кішка

5. Сибірська кішка

Суворі погодні умови Сибіру (багато снігу, сильні морози і пронизливий вітер) сприяли появі у сибірської кішки щільною і довгу шерсть, що не пропускає вологу. А свій пухнастий хвіст "сибіряки", як правило, тримають високо і з гордістю. Перевагою цієї породи є гіпоалергенний хутро. Завдяки цій особливості сибірських кішок можуть тримати багато людей, які страждають алергією на інші породи.

4. Регдолл

Тварини цієї породи проявляють великий інтерес до спілкування зі своїми власниками. Вони часто біжать, щоб привітати господаря або господиню, коли він або вона повертається з роботи, а потім слідують за людиною по всьому будинку.Довга шерсть кішок плюшева і шовковиста на дотик, і потребує мінімального догляду. Завдяки любові до людей і мирним стосункам до будь-яких дій по відношенню до себе, регдолл є ідеальним вихованцем для сімей з дітьми.

3. Норвезька лісова кішка

Розкішний шерстяний покрив норвезької лісової кішки досить густий, щоб дозволити їй вижити в суворих умовах норвезьких зим. Ці кішки помірно активні, чутливі і розумні, і їх шерсть не вимагає щоденного догляду, на відміну від інших представників напівдовгошерстих кішок. Досить буде щотижневого розчісування, з невеликим додатковим увагою навесні.

2. Мейн-кун

Друге місце рейтингу самих пухнастих кішок світу належить аборигенної породи, яка сталася від кішок, що мешкають на фермах в американському штаті Мен. Мейн-куни відомі своєю довгою, кудлатою шерстю з густим підшерстям, доброзичливим характером, і великими розмірами. Вага самців може досягати 12 кілограм, а самок - 8 кілограм. Хутро на голові і плечах мейн-кунів короткий, за винятком коміра, а на животі, спині і боках - довгий. Особлива гордість - довгий, дуже пухнастий хвіст.

1. Персидська кішка

Список самих пухнастих порід кішок очолює перська порода. Ймовірно, найвідоміша в світі, завдяки своєму довгому (до 12 сантиметрів) і м'якому волосяний покрив і ласкавого, флегматичній характеру. Їх приємна на дотик шубка вимагає щоденного догляду, щоб запобігти сплутування і поява грудок вовни. "Персів" називають "диванними" кішками за спокійний характер, проте в іграх ці хутряні клубки можуть бути дуже рухливими.