Найвідоміші новорічні пісні (Топ-10)

Під ці пісні зустрічають Новий рік мільйони людей. Російські та англомовні, дитячі та дорослі, гумористичні та ліричні - ці композиції підкорили хіт паради.

В свій сьогоднішній Топ-10 ми включили найвідоміші новорічні пісні . Вони неодмінно допоможуть створити правильний настрій в будь-якій компанії. Саме час для всіх з головою зануритися в атмосферу свята, чарівництва і веселощів.

Зміст:

  • 10. Людмила Гурченко - 5 Хвилин
  • 9. «Wham! »- Last Christmas
  • 8. Мерайя Кері - «All I Want for Christmas Is You»
  • 7. Новорічні Іграшки
  • 6. В лесу родилась елочка
  • 5. Jingle Bells
  • 4. «Мумій Троль» - З Новим роком, крихітко!
  • 3. «Дискотека Аварія» - Новорічна
  • 2. We Wish You a Merry Christmas
  • 1. «Abba» - Happy New Year

10. Людмила Гурченко - 5 Хвилин

Ця пісня з фільму "Карнавальна ніч" 1956 року став справжнім новорічним гімном СРСР. Сьогодні навіть ті, хто в житті не подивився жодного фільму з Людмилою Гурченко, напам'ять знають слова легендарної пісеньки.

9. «Wham! »- Last Christmas

Цю знамениту різдвяну композицію Джордж Майкл написав в 1984 році, коли був учасником дуету« Wham! ». Пісня моментально стала популярною не тільки в рідній для Wham! Британії, а й у всьому світі.

8. Мерайя Кері - «All I Want for Christmas Is You»

Пісня була написана в 1994 році і полюбилася мільйонам людей у ​​всьому світі. Не меншою популярністю, ніж сама музична композиція користується і кліп з чарівною Мерайєю в костюмі Санти.

7. Новорічні Іграшки

Першим цей новорічний хіт виконав Аркадій Хоралов. В середині 1980-х пісня буквально підкорила радіо- і телеефір. Сьогодні найвідомішими варіаціями є Новорічні Іграшки у виконанні Аніти Цой і Наталі.

6. В лесу родилась елочка

Краща дитяча новорічна пісенька народилася в 1903 році разом з віршем Раїси Кудашевої. Музику для "Ялинки" написав композитор-любитель Леонід Беркман 2 роки по тому.

5. Jingle Bells

Найпопулярніша англомовна різдвяна пісня була написана в 1957 році Джеймсом Лордом Пьерпонт. До речі, Jingle Bells - це особливі переливчасті дзвіночки, які раніше кріпили на вози, а сьогодні часто використовують в якості музичного інструменту.

4. «Мумій Троль» - З Новим роком, крихітко!

Вперше цю пісню на публіці виконали в ніч з 31. 12. 1988р. на 01. 01. 1989р. Однак в телевізійному ефірі пісня прозвучала лише 10 років потому. Написав оригінальну композицію Ілля Лагутенко під час служби в армії.

3. «Дискотека Аварія» - Новорічна

Пісня була написана напередодні 1999 року. І 14 років потому "Новорічна" залишається незмінним атрибутом кожного корпоративу, дружньої вечірки і просто посиденьок у веселій компанії.

2. We Wish You a Merry Christmas

Ця популярна новорічна пісенька насправді - англійська різдвяний гімн 16 століття. Чи не відомо, хто був його автором, але цей хіт залишається популярним вже більше 4 століть поспіль.

1. «Abba» - Happy New Year

Пісня вийшла в 1980 році в складі альбому ABBA Super Trouper. Примітно, що робоча назва цієї ліричної композиції було досить кумедним: Daddy, Do not Get Drunk On Christmas Day (Татко, що не напийся в Різдво).