Найзнаменитіші ювелірні бренди світу

Знамениті ювелірні бренди сьогодні підробляють і копіюють вельми часто. У підробках використовуються впізнавані елементи і «фішки» найбільш популярних брендів, що підвищує ризик обману. Які ж ювелірні бренди світу сьогодні на піку популярності? Найзнаменитіші ювелірні бренди світу сьогодні в нашій статті.

Зміст:

  • Cartier
  • Chopard
  • Frey Wille
  • Bvlgari
  • Mikimoto
  • Van Cleef & Arpels

Cartier

Французький бренд, під чиїм ім'ям виробляють унікальні ювелірні вироби. Дизайн вражає розкішними дорогоцінним камінням, а також своєю неповторністю і легкістю. Всі вироби є еталоном якості. Візитна картка марки - годинник-браслет, виконані з дорогоцінних елементів.

Chopard

Основний напрямок компанії - створення ювелірних прикрас і годинників. Її головним досягненням, завдяки якому цей бренд відомий всьому світу - це "плаваючі діаманти", вони представляють щіпки дорогоцінних каменів розміщених між сапфірових стеклами. Ефект плавання досягається за рахунок вакууму.

Техніка ця проста, однак результат феноменальний - на виробах одного з кращих виробників швейцарського годинника Chopard красуються дивовижні малюнки у вигляді квітів, сніжинок, серця і бульбашок.

Frey Wille

Гідність цього знаменитого бренду в ексклюзивності дизайну прикрас. Саме в цій компанії стали вперше застосовувати поєднання листкової емалі для створення ювелірних прикрас.

Прикраси Frey Wille виробляють за мотивами картин Клімта, Мухи та інших художників, що надає їм унікальність. Такі прикраси легко привнесуть яскраву ноту в будь-який наряд.

Bvlgari

Компанія Bvlgari виробляє прикраси, годинники та аксесуари з унікальним дизайном, в якому об'єднані елементи римського і грецького мистецтва в них відмінно поєднуються екстравагантні і консервативні ноти, завдяки чому досягається особливий шик в дизайнерських прикрасах.

Прикраси часто мають круглу або овальну форму з яскравими каменями: смарагдами, сапфірами, рубінами, вставлених дорогоцінним металом.

Mikimoto

Гідність цього знаменитого ювелірного бренду - унікальність колекцій. Особливою цінністю користуються "Основа життя", "Перлини в русі" і так далі. Вироби завдяки спеціальній конструкції можуть трансформуватися, пересуваючи перли по ланцюжку.

Van Cleef & Arpels

Один з найзнаменитіших ювелірних брендів відомий своїм екстравагантним дизайном. У дизайні прикрас Van Cleef & Arpels вже багато років панують три мотиви: висока мода, балет і квіти. Великим досягненням компанії є "невидима оправа", що створює ефект безперервності "полотна" прикраси.