Найзнаменитіші дискотеки світу

Ніхто не може назвати себе справжнім фанатом танцю, якщо не побував хоча б на одній з цих дискотек. Тут щорічно відпочивають тисячі відвідувачів під запальні ритми від найкращих діджеїв.

У нинішній добірці ви знайдете найзнаменитіші дискотеки світу , кожна з яких відрізняється своєю неповторною атмосферою.

Зміст:

  • 10. Baia Imperiale в Ріміні
  • 9. Галікарнас в Бодрумі
  • 8. Hippodrom в Лондоні
  • 7. The Equinox в Лондоні
  • 6. Space на Ібіці
  • 5. Катамаран в Бодрумі
  • 4. Liquid Room в Токіо
  • 3. Le Balajo в Парижі
  • 2. Escape в Амстердамі
  • 1. Privilege на Ібіці

10. Baia Imperiale в Ріміні

Це триповерхова будівля з мармуровими сходами і величезними римськими статуями. Басейни, фонтани і антична архітектура перетворюють Baia Imperiale в справжній танцювальний храм, де мільйони туристів щорічно поклоняються ритму під композиції культових діджеїв.

9. Галікарнас в Бодрумі

Ця дискотека - величезний танцпол під відкритим небом. Тут кожну п'ятницю і суботу проходять запальні пінні вечірки. Місця готелі пропонують постояльцям трансфер на цю дискотеку, так як пропускати таку подію просто не можна.

8. Hippodrom в Лондоні

Кілька танцполів на різних поверхах, лазерне обладнання, кращий в Британії звук, наймодніші діджеї ... Все це робить Hippodrom найпопулярнішою дискотекою серед золотої молоді Лондона.

7. The Equinox в Лондоні

Розташована в самому центрі британської столиці дискотека може прийняти одночасно понад 2 тисячі гостей.Тут є 8 барів, кілька танцполів і лаундж-зона. В The Equinox регулярно запрошують найкращих діджеїв світу.

6. Space на Ібіці

Розташована неподалік від злітно-посадкової смуги аеропорту дискотека пропонує потанцювати під злітають в небо літаками. Space відома своїми after-party, які проходять вранці.

5. Катамаран в Бодрумі

Прозорий танцпол у відкритому морі, прохолодний бриз і лазери! Що може бути більш дивним. З таким твердженням згодні близько 100 тисяч гостей, які щорічно відвідують дивовижну дискотеку.

4. Liquid Room в Токіо

Розташоване в районі Сіндзюку величезна заклад вміщує одноразово до тисячі танцюристів. Тут грають виключно електронну музику різних напрямків і стилів. Вхід на дискотеку коштує близько 40 доларів.

3. Le Balajo в Парижі

Цей заклад поєднує в собі і нічний клуб, і пивний сад. Тут звучить музика найрізноманітніших стилів і напрямків. Вхід на дискотеку обійдеться в суму від 15 євро. В Le Balajo виступають найзнаменитіші діджеї Європи.

2. Escape в Амстердамі

Одна з найбільших дискотек Амстердама відрізняється ефектним лазерним шоу. Клуб відкритий з четверга по неділю, починаючи з 23-00 до 4-7 годин ранку, а вхід коштує від 9-12 євро, якщо не виступає діджей зі світовим ім'ям.

1. Privilege на Ібіці

Найбільший в світі нічний клуб вміщує до 10 тисяч чоловік. У центрі дискотеки розташований величезний басейн. Тут кожен вечір можна зустріти зірок світового шоу-бізнесу, відомих представників зіркової тусовки і просто веселих відвідувачів з усіх кінців світу.