Найвідоміші повні фотомоделі

Все частіше світові подіуми і обкладинки журналів мод підкорюють моделі розміру plus size - дівчата з пишними формами. Щоб стати такою моделлю, треба мати розмір не менше 46-го і не більше 54-го. Природно, зовнішність, зріст і пропорції фігури повинні відповідати стандартним параметрам.

В сьогоднішній наш Топ-10 увійшли найвідоміші повні фотомоделі .

Зміст:

  • 10. Уїтні Томпсон
  • 9. Хлоя Маршалл
  • 8. Катя Жаркова
  • 7. Кейт Діллон
  • 6. Ешлі Грехем
  • 5. Кристал Ренн
  • 4. Міа Тайлер
  • 3. Робін Лавлі
  • 2. Кендіс Хаффін
  • 1. Тара Лінн

10. Уїтні Томпсон

Незважаючи на 46-й розмір одягу, Уїтні стала переможницею одного з сезонів телешоу "America's Next Top Model". Томпсон отримала контракти з Converse, CoverGirl, Saks Fifth Avenue і іншими брендами.

9. Хлоя Маршалл

Ще в 2008 році дівчина вирішила брати участь в британському конкурсі краси. І обійшла багатьох струнких суперниць, здобувши почесний титул "Міс Суррей". Хлоя - справжній ідол для тисяч мешканок Великобританії. Адже вона щодня доводить, що необов'язково бути худою, щоб виглядати привабливо.

8. Катя Жаркова

В Росії повні моделі тільки починають набирати популярність. Жаркова - одна з перших російських моделей plus size. Катя не тільки позує для реклами і крокує по подіуму, але і виступає в якості продюсера і телеведучої.

7. Кейт Діллон

В гонитві за стрункістю дівчина пройшла через анорексію і болісне лікування.Тепер оптимальну вагу для Діллон - 72 кг. Вона співпрацює з Gucci і з'являється на сторінках Vogue, чого не могла собі дозволити, будучи стандартною моделлю 40-го розміру.

6. Ешлі Грехем

Дівчина в модельному бізнесі з 12 років. Максимальна популярність прийшла до Ешлі після зйомок в рекламі нижньої білизни. Ролик вийшов настільки сексуальним, що був заборонений на телебаченні, зібравши мільйони переглядів в Інтернеті.

5. Кристал Ренн

На зорі своєї кар'єри дівчина схудла до 49 кг - майже вдвічі від нинішнього ваги. Однак болісна боротьба з собою не принесла їй слави. А ось повернувшись до 50-му розміру одягу, Ренн несподівано стала надзвичайно популярною. Зараз вона знову намагається повернутися до невеликій вазі, але серед стандартних моделей вже не відрізняється такою яскравою індивідуальністю.

4. Міа Тайлер

Сестра Лів Тайлер дуже схожа на свою знамениту родичку, тільки з різницею в кілька розмірів. Міа не тільки виступає в якості моделі категорії plus size, але і випускає лінію одягу для повних.

3. Робін Лавлі

У Робін 50-й розмір одягу. У портфоліо моделі роботи для Vogue, Elle, Cosmopolitan і інших видань. У свої 26 Робін не планує завершувати кар'єру, доводячи всьому світу, що пишні форми - це красиво.

2. Кендіс Хаффін

Кар'єра моделі для Кендіс стартувала в 2010 році. Спільно з Робін Лавлі і Тарой Лінн дівчина з'явилася на революційній обкладинці Vogue в 2011 році. Сьогодні Хаффін активно знімається для глянцевих видань, а також бере участь в показах.

1. Тара Лінн

Тара пишається 50-им розміром одягу, а її фотографії прикрашають обкладинки таких видань, як Elle, Vogue, CR Fashion Book. У Тари укладений контракт з найбільшим і найпрестижнішим модельним агентством світу - IMG.