Найзнаменитіші бренди Росії в світі

В епоху повального імпортозаміщення саме час звернутися до товарів вітчизняного виробництва. Тим більше що російські торговельні марки зуміли зарекомендувати себе і за межами країни.

Сьогодні ми пропонуємо топ-10 знаменитих в світі російських брендів . Вітчизняні годинник, машини і, звичайно, автомати знайшли своїх шанувальників по всій планеті.

Зміст:

  • 10. Lada
  • 9. Аерофлот
  • 8. ABBYY
  • 7. Marussia
  • 6. КамАЗ
  • 5. Kaspersky
  • 4. Годинник "Ракета"
  • 3. Газпром
  • 2. Stolichnaya
  • 1. Калашников

10. Lada

Незважаючи на явно скептичне ставлення росіян до свого автопрому, Lada досить відома за межами РФ. Продукцію АвтоВАЗу можна зустріти на дорогах східної і південної Європи і в деяких державах Близького Сходу.

9. Аерофлот

Найбільший національний перевізник є членом альянсу SkyTeam, до якого входять авіакомпанії з чотирьох континентів. У маршрутній мережі "Аерофлоту" є 12 трансконтинентальних і 5 трансатлантичних рейсів, компанія є однією з найбільш безпечних в Європі і користується визнанням іноземних пасажирів.

8. ABBYY

Навіть в Росії не всі знають, що найвідомішу програму для розпізнавання тексту ABBYY FineReader розробила вітчизняна компанія. Бренд ABBYY з'явився в 1989 році в Москві. Сьогодні в групу входять 14 міжнародних компаній, в яких працюють 1250 Співробітників, а також 900 аутсорсеров. Програмні продукти ABBYY використовують понад 40 млн.користувачів в 200 країнах.

7. Marussia

Спорткари під брендом Marussia придумав випускати шоумен і автогонщик Микола Фоменко. На жаль, компанія була ліквідована в 2014 році. Але гоночні автомобілі Marussia за 7 років існування бренду стали впізнавати шанувальники автоспорту не тільки в Росії.

6. КамАЗ

Легендарні російські вантажівки знамениті по всьому світу. КамАЗи відомі своєю витривалістю, невибагливістю і високою вантажопідйомністю. Близько 15% акцій компанії належить концерну Daimler.

5. Kaspersky

Один з кращих антивірусів з успіхом використовують і російські, і зарубіжні користувачі. Kaspersky Internet Security користується заслуженою популярністю, так як щорічно доводять свою ефективність в боротьбі з передовими розробками творців шкідливого ПЗ.

4. Годинник "Ракета"

Цей годинник випускає найстаріший в країні Петродворцовий годинниковий завод. Годинники представляють на міжнародних виставках Baselworld, а до реклами бренду залучили найвідомішу російську модель Наталю Водянову. Бренд стає все більше затребуваним серед іноземних цінителів якісних годин.

3. Газпром

Безперечний лідер в енергетичній галузі входить в сотню найбільших світових компаній. Компанія має активи в Греції, Туреччині, Німеччині, Австрії та десятках інших країн. А завдяки спонсорству на великих міжнародних заходах - спортивних чемпіонатах, олімпіадах - бренд є одним з найбільш відомих на міжнародній арені.

2. Stolichnaya

В 1990-е права на бренд зареєстрував бізнесмен Юрій Шефлер, чия компанія Spirits International (SPI), зареєстрована в Люксембурзі, згодом випускала цю знамениту горілку. І тільки в 2015 році суд в Роттердамі ухвалив, що всі права на "Столичну" повинні бути незабаром повернуті російській владі.

1. Калашников

Найзнаменитіший у всьому світі автомат Калашникова. За всю історію марки було випущено близько 70 мільйонів одиниць. Калашников з'являється у фільмах, про нього пишуть книги, відтворюють в комп'ютерних іграх. А серед арабських шейхів особливим шиком вважається замовлення позолоченого автомата.