Найдорожчі вулиці світу

В рейтингу, складеному компанією Cushman & Wakefield, зібрані найдорожчі вулиці світу . Ранжовані вони за вартістю оренди одного квадратного метра площі.

У 2014 році в десятку ввійшла і одна з вулиць Москви - Столешников провулок, ну а лідер, П'ята авеню, залишається незмінним уже кілька років поспіль. Для наочності, невелике приміщення в 40 квадратних метрів можна знімати в оренду за ціною в місяць від 900 тисяч до 6 млн. Рублів.

Зміст:

  • 10. Столешников провулок, Москва
  • 9. Bahnhofstrasse, Цюріх
  • 8. Myeongdong, Сеул
  • 7. Ginza, Токіо
  • 6. Via Montenapoleone, Мілан
  • 5. Pitt Street Mall, Сідней
  • 4. New Bond Street, Нью-Йорк
  • 3. Avenue des Champs-? lys? es, Париж
  • 2. Causeway Bay, Гонконг
  • 1. Upper 5th Avenue, Нью-Йорк

10. Столешников провулок, Москва

У торішньому рейтингу провулок займав 12-е місце, в нинішньому ж він увійшов до Топ-10. Оренда квадратного метра тут коштує 4 500 євро в рік. Природно, що при такій вартості оренди, в Столешниковом розташовані тільки фешенебельні магазини та елітні апартаменти.

9. Bahnhofstrasse, Цюріх

Оренда квадратного метра приміщення варто тут 7 500 євро в рік. На Bahnhofstrasse продають кращі в світі годинник, а також ексклюзивні моделі одягу від європейських дизайнерів.

8. Myeongdong, Сеул

Головна торгова вулиця корейської столиці знаменита своїми магазинами середньої і високої цінової категорії. При цьому за оренду квадратного метра на рік треба буде заплатити 7 900 євро.

7. Ginza, Токіо

В одному з найрозкішніших районів японської столиці знаходиться знаменитий торговий центр.Оренда квадратного метра на рік обійдеться в 8 000 євро. І при цьому вулиця сповнена магазинів, кафе, клубів і ресторанів.

6. Via Montenapoleone, Мілан

Ця вулиця і в минулому році займала в підсумковому рейтингу найдорожчих шостий рядок. Вартість оренди метра площі складе 8 500 євро в рік. На Via Montenapoleone проводиться миланская Тиждень високої моди, тут розташовані найдорожчі в Італії магазини одягу та взуття.

5. Pitt Street Mall, Сідней

За минулий рік орендні ставки на Pitt Street Mall виросли на 25%, до 9 000 євро в рік за метр. Тут розташована основна торгова зона Сіднея з відомими австралійськими універмагами David Jones, The Strand Arcade, Sky Garden.

4. New Bond Street, Нью-Йорк

На вулиці розташовані антикварні крамниці, дорогі магазини, ювелірні бутіки. За оренду квадратного метра доводиться платити не менше, ніж 10 тисяч євро на рік.

3. Avenue des Champs-? lys? es, Париж

Єлисейські поля другий рік поспіль замикають трійку лідерів. За метр оренди на центральній вулиці Парижа треба заплатити 13 000 євро в рік. І ціна цілком по плечу іменитим бутіках, дорогим ресторанам і розважальних центрів.

2. Causeway Bay, Гонконг

Квадратний метр на цій жвавій вулиці коштує 24 000 євро в рік. Тут розташувалися молодіжні бари, модні нічні клуби, торгові центри з найрізноманітніших напрямків.

1. Upper 5th Avenue, Нью-Йорк

Орендувати квадратний метр на П'ятій авеню можна за 30 000 євро в рік. Тут знаходяться ексклюзивні магазини Манхеттена. Найдорожча вулиця світу - одна з небагатьох в цьому районі, по якій ніколи в історії не ходили трамваї.