Найдорожчі новорічні ялинки (Топ-10)

Зовсім скоро ошатна ялинка прикрасить кожен будинок. Але далеко не всі удовольствуются банальним традиційним деревом. Модні дизайнери, ювеліри і стилісти працюють над створенням унікальних дерев, ціна яких далеко не всім по кишені.

В сьогоднішньому Топ-10 представлені найдорожчі новорічні ялинки . Для багатих і знаменитих володіння подібним деревцем стає одним із способів демонстрації власних фінансових можливостей.

Зміст:

  • 10. Ялинка Hong Kong Swarovski Crystal
  • 9. Ялинка зі світлодіодним підсвічуванням від Vermont ($ 850)
  • 8. Ялинка зі світлодіодним підсвічуванням від Fraser ($ 1700.)
  • 7. Коньячна ялинка від Sofitel London St. James ($ 55 тисяч)
  • 6. Золота ялинка від Steve Quick Jewellers ($ 500 тисяч)
  • 5. Діамантова ялинка Soo Kee ($ 1 мільйон)
  • 4. Ялинка у Вашингтоні навпроти Капітолію ($ 1 мільйон)
  • 3. Ялинка з квітів від торгової мережі "Такасімайя" ($ 1, 8 мільйона)
  • 2. Золота ялинка від Гінза Танака ($ 4, 2 мільйони)
  • 1. Ялинка з діамантами в готелі Emirate's Palace ($ 11, 4 мільйони)

10. Ялинка Hong Kong Swarovski Crystal

Величезне дерево заввишки 27 метрів прикрашена 40 тисячами кристалів Сваровські. Особлива чарівність ялина набуває в темний час доби, коли включається світлодіодне підсвічування. На жаль, ціна ялинки Swarovski Crystal, встановленої в Гонконзі, залишилася невідомою.

9. Ялинка зі світлодіодним підсвічуванням від Vermont ($ 850)

Дерево заввишки 2, 5 метра можна зібрати за 5 хвилин. Примітно, що гілки ялинки розправляються самостійно, т.к. в конструкцію закладено спеціальний механізм "запам'ятовування".

8. Ялинка зі світлодіодним підсвічуванням від Fraser ($ 1700.)

Ялинку прикрашають 1350 різнокольорових міні-лампочок, кожну з яких можна зняти, чи не вплинувши на функціонування всієї конструкції. Висота ялинки від Fraser - 3 метри, тому частіше її набувають для установки на відкритому повітрі.

7. Коньячна ялинка від Sofitel London St. James ($ 55 тисяч)

Цю дорогу ялинку дуже складно назвати традиційною. Тонкий металевий каркас прикрашають 200 маленьких пляшечок французького коньяку. Вартість ялинки складається і з ціни елітного напою і з позолочених пляшок ручної роботи.

6. Золота ялинка від Steve Quick Jewellers ($ 500 тисяч)

Чиказький ювелір створив відразу кілька ялинок з чистого золота для продажу в рамках благодійного марафону на підтримку онкологічних хворих. Кожна ялинка прикрашена діамантами і платинової зіркою.

5. Діамантова ялинка Soo Kee ($ 1 мільйон)

Сінгапурський ювелірний дім не поскупився на створення шестиметрового дерева, виготовленого зі срібла і прикрашеного діамантами. На декор пішло близько 22 тисяч каменів загальною вагою в 913 карат.

4. Ялинка у Вашингтоні навпроти Капітолію ($ 1 мільйон)

Починаючи з 1964 року, американську столицю прикрашає одна з найдорожчих в світі ялинок. Живе дерево вибирають в одному з національних парків, а потім транспортують на місце установки. Вартість транспортування, декору і підсвічування в сукупності формує суму близько $ 1 мільйона.

3. Ялинка з квітів від торгової мережі "Такасімайя" ($ 1, 8 мільйона)

У 2007 році в японській мережі "Такасімайя" у продажу з'явилася ялинка, створена у співпраці з французьким квітковим бутиком Claude Quincaud. Деревце не відрізнялося особливою висотою, але складалося з сотень засушених трояндочок, пелюстки яких прикрашали 400 діамантів загальною вагою близько 100 карат.

2. Золота ялинка від Гінза Танака ($ 4, 2 мільйони)

Японський ювелір знаменитий своїми золотими фантазіями на різдвяну тематику. Так, в 2007 році він створив золотого Санта-Клауса вагою в 20 кг. А вже через рік здивував весь світ, використавши 40 кг жовтого металу для створення ялинки, що нагадує багатоярусну карусель.

1. Ялинка з діамантами в готелі Emirate's Palace ($ 11, 4 мільйони)

У столиці ОАЕ в 2010 році з'явилося різдвяне дерево, прикрашене золотом, діамантами, сапфірами і смарагдами. З огляду на, що висота ялинки склала 12 метрів, стає ясно, що коштовностей для її прикраси було потрібно немало. Природно, що найдорожча в світі ялинка стояла в холі самого дорогого в світі готелю Emirate's Palace.