Найдорожчі ювелірні прикраси

Ювелірні прикраси в усі часи мали особливу цінність. Навколо них завжди вирували пристрасті. Ні війни, ні інфляції не владні над притягальну силу дорогоцінних металів і каменів, вміло з'єднаних ювелірами в єдині композиції. Саме кількістю і якістю коштовностей завжди вимірювався престиж правлячих будинків. Сьогодні нічого не змінилося. Як і раніше одним з атрибутів влади сильних світу цього і знаменитостей є ювелірні прикраси.

Ця традиція не має терміну давності, так було, є і буде. Ювелірні прикраси ніколи не вийдуть з моди. Єдине, що змінилося з плином часу, - тепер багаті модниці носять коштовності, а бідні - шукають де біжутерія оптом дешевше всього.

ювелірних справ майстри ведуть між собою відверте суперництво, демонструючи приголомшливо складні і дорогі твори, які по кишені лише дуже багатим поціновувачам.

Журнал Forbes опублікував рейтинг найдорожчих ювелірних прикрас на сьогоднішній день.

Зміст:

  • 5. Намисто Leviev
  • 4. Кольє від Вільяма Голдберга
  • 3. Кільце від Graff
  • 2. Намисто від Chopard
  • 1. Сережки від Гаррі Уїнстона

5. Намисто Leviev

Твір одного з найвідоміших ювелірних будинків світу. Ціна становить близько двох мільйонів доларів. Понад рік треба було на відбір і посадку на платинову основу 97, 9 карат рожевих і білих діамантів, що мають кулясту і каплевидную огранювання.

4. Кольє від Вільяма Голдберга

Філігранна робота Вільяма Голдберга вражає своєю витонченістю і красою. Кольє здатне задовольнити запити навіть найдосвідченіших і вимогливих представниць прекрасної статі. Вартість творіння - рівно два мільйони доларів. Воно виконане у вигляді кільця, в якому органічно поєднуються різнокольорові діаманти (45 карат), обрамлені золотом і мікроскопічними вкрапленнями платини.

3. Кільце від Graff

Ціна даного твору мистецтва становить 2, 1 мільйона доларів. Сині діаманти впевнено лідирують при виробництві елітних прикрас. Один з таких майстерно огранованих екземплярів настільки рідкісного глибокого небесного кольору (2, 4 карата) знайшов своє місце в кільці від Graff, зробленому з платини.

2. Намисто від Chopard

Прикраса складено з колумбійських смарагдів (191 карат), які вважаються кращими з існуючих, і каплевидних діамантів (16 карат) найчистішої води. Намисто вартістю три мільйони доларів входить в колекцію HauteJoaillerie і поки що ще не знайшло своєї прекрасної власниці.

1. Сережки від Гаррі Уїнстона

Вінчають список сережки каплевидної форми вартістю 8, 5 мільйонів доларів від ювелірної компанії "HarryWinstonDiamond". Вони були створені в 2006 році і цілком гідні прикрашати навіть осіб королівської крові. Сережки виконані з 4 діамантів грушоподібної ограновування з платинової оправою. Точна вага пари становить 60, 1 карат.