Найдорожчі квіти в світі

Чи може маленький букетик коштувати 700 доларів? Цілком, якщо зібраний він з екзотичних, рідкісних і шалено дорогих квітів.

Напередодні Дня Святого Валентина та 8 березня "букетний" тема стає особливо актуальною, тому в нашому сьогоднішньому Топ-5 зібрані найдорожчі квіти в світі . Деякі з них створені самою природою, інші - плід роботи селекціонерів і навіть просто результат штучного фарбування.

Зміст:

  • 5. Роза "П'єр де Ронсар".
  • 4. Райдужна троянда.
  • 3. Чорний тюльпан "Король ночі».
  • 2. Медінілла.
  • 1. Орхідея "Золото Кінабалу".

5. Роза "П'єр де Ронсар".

Кремові або кольору слонової кістки бутони мають ніжно-рожеві краю і форму круглої чаші. Одна з найдорожчих в світі троянд внесена в Зал слави Всесвітньої асоціації розоводческіх товариств за підсумками голосування в 37 країнах світу. Ціна одного стебла, на якому може бути від одного до трьох бутонів, становить 15 Євро.

4. Райдужна троянда.

Яскраво забарвлений квітка створюють штучно фахівці голландської компанії Den Bosch. Не кожна троянда може стати райдужною. Підходять тільки голландські троянди Веделла, які досягли у висоту не менше 60-100 см, квітка яких розкрився на 13 і більше сантиметрів. Стебло троянди розщеплюють і вставляють в нього маленькі капсули з барвниками. У міру вбирання води, фарба піднімається до пелюсток, фарбуючи їх в різні тони. Букет з 30 троянд коштує 350 доларів США.