Найдорожчі породи собак в світі (Топ-10)

Розведення собак може стати прибутковим бізнесом, якщо правильно вибрати породу. Багато охочих завести цуценя готові викласти десятки і навіть сотні тисяч рублів за жадану собаку.

В нашому Топ-10 найдорожчих порід собак в світі зібрані тварини, вартість яких коливається в межах від 1 до 14 тисяч доларів США. Ціна на цуценят визначається модою на ту чи іншу породу, малою чисельністю і наявністю цих собак у власності у королівських сімей, аристократів і зірок шоу-бізнесу.

Зміст:

  • 10. Кавалер Кінг Чарльз спаніель
  • 9. Лоуч (левхен) - рідкісна порода декоративних собак.
  • 8. Канадська ескімоська собака
  • 7. Англійська бульдог
  • 6. Єгипетська фараонова собака - одна з найдавніших порід на Землі.
  • 5. Чау-чау - давня, популярна і досить дорога порода.
  • 4. Салукі (собака-газель) коштує приблизно 2, 5 тисячі доларів.
  • 3. Пемброк-вельш-коргі - улюблені собаки британської королівської сім'ї.
  • 2. Французький мастиф коштує близько 3 тисяч доларів.
  • 1. Тибетський мастиф

10. Кавалер Кінг Чарльз спаніель

дуже популярна порода в середовищі європейських аристократів. Свою назву ці чарівні і можливо найрозумніші собаки в світі отримали по імені англійського монарха Чарльза II. Вартість цуценя стартує з 1000 доларів США. Найдорожчий Кавалер Кінг Чарльз був продажів аж за 14 тисяч доларів.

9. Лоуч (левхен) - рідкісна порода декоративних собак.

Порода виникла у Франції і користується популярністю в Європі, особливо в Німеччині. Вартість цуценя становить 5-8 тисяч доларів. У Росії розплідників, що пропонують чистопородних цуценят Лоуча немає. Як і переважна більшість декоративних порід, Лоуч досить вибагливі і вимагають ретельного догляду.

8. Канадська ескімоська собака

досі працює пліч-о-пліч з людиною в районах Крайньої Півночі. Вартість цуценя становить близько 7 тисяч доларів. Чисельність породи невелика, що і робить її настільки дорогої. Цих собак не містять в міських умовах - вони потребують в активному способі життя і свіжому повітрі.

7. Англійська бульдог

є одним із символів британської нації і предметом гордості всіх мешканців Туманного Альбіону. Споконвічно англійські породи займають цілих три позиції в нашому Топ-10 найдорожчих порід. Ціна цуценя англійського бульдога складає від 2500 до 9000 доларів. І хоча в список найшкідливіші породи собак світу, входять бульдоги, в Росії порода досить популярна і її професійним розведенням займається кілька десятків вітчизняних розплідників. Хоча справжні цінителі віддають перевагу привозити британських цуценят.

6. Єгипетська фараонова собака - одна з найдавніших порід на Землі.

Цуценята цих елегантних і розумних собак коштують від 2, 5 до 6, 5 тисяч доларів. Багато аристократи Європи з задоволенням тримають фараонових собак на псарнях в своїх маєтках. У Росії порода досить рідкісна, але є кілька розплідників, що пропонують чистопородних цуценят.

5. Чау-чау - давня, популярна і досить дорога порода.

Вартість цуценя становить від 1 до 8, 5 тисяч доларів. Густа і досить довга шерсть собаки вимагає ретельного догляду.Не дарма, найдорожчі в змісті породи собак включають в свій список Чау-Чау. До речі, в Кореї представників цієї породи досі вживають в їжу.

4. Салукі (собака-газель) коштує приблизно 2, 5 тисячі доларів.

Витончена і одна з найкрасивіших порід собак у світі користується популярністю серед заможних шанувальників мисливських порід. Салукі непросто придбати, розплідників, що пропонують цих собак, в Росії немає. Ці стрункі собаки не переносять холод, тому утримувати їх у відкритому вольєрі проблематично.

3. Пемброк-вельш-коргі - улюблені собаки британської королівської сім'ї.

Цуценята цією дорогою карликової породи коштують від 1 000 доларів. Собаки з хорошим родоводом обходяться в рази дорожче. Крім королеви Єлизавети II господарями Пемброк-вельш-коргі є Стівен Кінг, Дженніфер Аністон і Федір Бондарчук.

2. Французький мастиф коштує близько 3 тисяч доларів.

Цю велику собаку непросто утримувати в міській квартирі, тому таких собак найчастіше купують власники великих заміських маєтків. Природно, що дозволити собі такого сторожа може не кожен, але навіть зважившись на покупку щеняти, варто враховувати, що зміст мастифа - теж задоволення не з дешевих.

1. Тибетський мастиф

Найдорожча порода собак в світі на сьогоднішній день. Саме тибетський мастиф - найбільш ймовірний предок всіх сучасних мастифів. Щеня цієї сильної і великої собаки коштує від 2, 2 до 7 тисяч доларів. Крім того, власникові доведеться витрачати серйозні суми на навчання, дороге харчування, вольєр. Натомість він отримає відданого і надійного охоронця.