Найдорожчі марки машин в світі

Аналітичне агентство "Автостат" опублікувало рейтинг в який увійшли найдорожчі марки машин по середньозваженої вартості автомобілів, представлених на російському ринку. Всього до рейтингу включено 34 бренду, у яких обсяг продажів нових машин за січень-квітень 2015 року склав більше 1 тисячі примірників.

За даними "Автостат" середня ціна російського авто становить 482, 5 тис. Рублів, а іномарки посилання - 1 352, 7 тис. Рублів.

Останній рядок рейтингу займають автомобілі японської марки Datsun. Їх середня ціна - 425 тис. Рублів. На одну сходинку японця обігнала російська Lada (461, 9 тис. Рублів за машину).

А ось як виглядає десятка найдорожчих автомобільних брендів:

Зміст:

  • 10. Honda
  • 9. Toyota
  • 8. Audi
  • 7. Volvo
  • 6. Infinity
  • 5. Lexus
  • 4. BMW
  • 3. Land Rover
  • 2. Mercedes-Benz
  • 1. Porsche

10. Honda

Страхова компанія Warranty Direct визнала двигуни автомобілів цього бренду найнадійнішими. А ціна машини повинна відповідати її якості. Середня вартість Honda в Росії становить 1 721, 8 тис. Рублів.

9. Toyota

Автомобілі цієї японської марки дорогих машин не набагато обігнали своїх співвітчизників від Honda. Їх середня вартість в 2015 році склала 1 964, 7 тис. Рублів. Російські покупці виявили підвищену цікавість до дорогих моделей Toyota. На частку Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200, Highlander довелося близько третини всіх продажів на авторинку.

8. Audi

Автомобілі, які випускає "дочка" Volkswagen AG, славляться елегантним дизайном і прекрасною керованістю.Середньозважена ціна машин марки Audi на російському ринку складає 2 338, 5 тис. Рублів.

7. Volvo

Середня ціна "котиться" автомобіля ( "качусь" - такий усталений переклад слова "Volvo") - 2 351, 1 тис. Рублів.

6. Infinity

Машини люксового бренду японської компанії Nissan Motor продаються в Росії за середньою ціною в 2 961, 5 тис. Рублів.

5. Lexus

Під цим брендом компанія Toyota Motor виробляє дорогі марки авто класу "преміум". У п'ятірку лідерів рейтингу середньої ціни на автомобілі Lexus увійшов зі значною цифрою - 3 096, 9 тис. Рублів.

4. BMW

Один з найдорожчих брендів. На вітчизняному авторинку середня ціна на автомобіль виробництва BMW становить 3 145, 2 тис. Рублів.

3. Land Rover

Розкішний "англієць" підвищеної прохідності, в середньому, обійдеться російському автолюбителю в 3 928, 7 тис. Рублів. Належний бренду елітний позашляховик Range Rover Evoque, входить в число найбільш викрадаються в Росії.

2. Mercedes-Benz

Друга за дорожнечею марка автомобілів в Росії. Середньозважена ціна цих представників преміум-класу становить 3 928, 7 тис. Рублів.

1. Porsche

Найдорожча марка автомобіля в світі в 2015 році - німецька компанія Porsche. Це саме високоприбуткове автомобільне підприємство в світі. Воно й не дивно, адже середня ціна на автомобіль складає 6 034, 9 тис. Рублів. Левова частка продажів компанії припала на моделі Cayenne і Macan.