Найдорожчі квартири в агломераціях Росії 2017

Людей завжди зачаровували дві речі: перша - вибірка самих-самих; друга - великі числа. У рейтингу найдорожчих квартир, складеним агентством нерухомості Ціан, об'єдналися обидва показники. "Ага, знову москвичі", - подумає досвідчений читач і виявиться неправий. Найдорожчі квартири розсипані по всій території Російської Федерації, від Сибіру до європейської частини. Правда, ціни на них різняться значно залежно від ціни нерухомості в регіонах.

Зміст:

  • 10. Севастополь
  • 9. Новосибірськ
  • 8. Ростов
  • 7. Єкатеринбург
  • 6. Кемерово
  • 5. Ялта
  • 4. Московська область
  • 3. Сочі
  • 2. Санкт-Петербург
  • 1. Москва

10. Севастополь

Відкриває рейтинг найдорожчих житлових приміщень квартира в Севастополі. Проживання в місті-герої з видом на море обійдеться власнику в 55 млн. Рублів . За ці гроші він одержить дворівневу квартиру площею 220 м2 з сімома кімнатами і двома санвузлами, а також особистий кабінет, дві гардеробні і один гараж.

9. Новосибірськ

З сонячного і теплого Криму топ-10 найдорожчих квартир 2017 року відправляє нас в холодний сибірський регіон. На одній з найстаріших центральних вулиць Новосибірська, вулиці Максима Горького, розташовується квартира в п'ять кімнат. Хоча число кімнат і поменше, ніж у десятого місця рейтингу, але заповнює вона це більшою площею (284 м2) і збільшеною кількістю санвузлів - їх три.Також її колишнім господарям явно дуже подобалися лоджії - їх в квартирі чотири. Хоча особистого гаража у квартири немає, проте є в наявності особисте місце в підземному паркінгу.

Обійдеться ця розкіш в 57 млн. Рублів .

8. Ростов

Найдорожча квартира Ростовської області знаходиться в елітній новобудові в одній хвилині ходу від Пушкінського бульвару. У будинку для еліти міста всього 8 квартир, а на першому поверсі будинку знаходиться все, щоб мешканцям було комфортно - басейн, сауна, масажні кабінети, тренажерний зал. Є і свій паркінг, на якому мешканцям дорогу квартиру покладається два паркувальних місця. Точне число кімнат невідомо, але, судячи з наявності декількох санвузлів і вбиралень, їх багато. Загальна площа житла - 371 м2. І все це елітне розкошує обійдеться покупцеві в 90 млн. Рублів .

7. Єкатеринбург

П'ятикімнатний пентхаус площею 260 м2 знаходиться в новобудові "Антарес", розташованої поруч з єдиним в місті парком хвойних порід. Він стоїть дорожче ростовського на 7 млн. Рублів . У квартирі кілька зон - велика центральна вітальня-їдальня, дві дитячі кімнати і закрите для сторонніх поглядів особистий простір, при вході в яке встановлено сканер відбитків пальців.

6. Кемерово

Двоповерховий пентхаус (18 і 19 поверхи новобудови на Прітомской набережній з чудовим видом на місто і річку) коштує 120 млн. Рублів , це майже на 1/5 дорожче, ніж найдорожче житло Єкатеринбурга. В оселі веде власний ліфт. Кімнат в пентхаусі багато - у кожної з чотирьох спалень є свій санвузол, є кімнати для дітей, окрема зона відпочинку, житлові приміщення для прислуги, охорони і ще багато іншого.

Загальна площа таких дорогих апартаментів - 430, 5 м2.

5. Ялта

"Резиденція № 23" площею 265 м2 знаходиться в одному з найстаріших ялтинських будинків, готелі "Вілла Олена", розташованого на території парку. Вона обійдеться своєму потенційному покупцеві в 185 млн. Рублів . Але викупить чи чудовий краєвид із вікон квартири і додається до неї тераси, відсутність особистого гаражного місця і кімнат для прислуги?

4. Московська область

Четвертий пункт списку найбільш дорогого елітного житла в Росії демонструє різкий стрибок цін у порівнянні з п'ятим місцем. Квартира в селі Петрово-Дальнє, розташованому в 40 км від Москви, займає 450 м2 і стоїть 262 млн. Рублів . Квартира трирівнева, чотири санвузли, є всі потрібні для життя приміщення, починаючи від вітальні, вбиральні та ігрової кімнати аж до котельні і кінозалу. Зрозуміло, що при трьох поверхах потрібен ліфт - і він теж є.

3. Сочі

Якщо ціна на пентхаус в Московській області вразила ваша уява, то готуйтеся до ще більшого потрясіння. Квартира в курортному місті Сочі з видом на море загальною площею понад 400 м2 обійдеться майже вдвічі дорожче. Три рівня в елітному житловому комплексі "Олександрійський маяк" обійдуться потенційному покупцеві в 580 млн. Рублів .

2. Санкт-Петербург

Але і 580 млн. Рублів ще не межа! Пентхаус в Петроградському районі міста, на тихій Мічурінський вулиці без інтенсивного руху буде коштувати своєму власнику 720 млн. Рублів . Цей будинок хоча і новий, але побудований за індивідуальним проектом і відтворює одне із старовинних будівель Петербурга. Зайве говорити, що для жителів його передбачені всі можливі і неможливі зручності - від особистого місця в підземному паркінгу аж до технічних приміщень.Хіба що місця істотно менше в порівнянні з лідером добірки фантастично дорогих квартир - 415 м2.

1. Москва

Саме-найдорожче вітчизняне житло 2017 року перебуває в самому-самому найдорожчому місті Російської Федерації. Гігантська дворівневе житлове приміщення площею 761 м2 більше нагадує не просту квартиру, а щось на зразок замку. Крім звичайних спалень-віталень і кімнат для дітей там є ще камінний зал, кінотеатр, обладнаний за останнім словом техніки, особиста спа-зона, сауна, масажний кабінет і тренажерний зал. Є також кімнати прислуги, щоб утримувати всю цю площу в належному порядку. А варто вся ця розкіш майже в чотири рази дорожче, ніж пітерський пентхаус - більше двох мільярдів рублів .