Найефективніші способи розігнати обмін речовин

Прискорення обміну речовин - прямий шлях до оздоровлення і схудненню. Однак підходити до питання слід з розумом і терпінням. Існує кілька простих способів розігнати обмін речовин, всі вони в комплексі допоможуть вам почувати себе енергійніше і здоровіше навіть навесні і восени, в найгарячіший період авітамінозу і нападів втоми.

Зміст:

  • 5. Як можна більше рухайтеся
  • 4. Пийте більше чаю і кави
  • 3. Здоровий сон не менше 8 годин
  • 2. Намагайтеся знаходитися в теплі
  • 1. Вживайте більше білків

5. Як можна більше рухайтеся

Ворушитися можна і потрібно завжди! Навіть якщо зі спортом ви не дружите або ж вам заборонені активні вправи, ви завжди можете зробити легку зарядку: встаньте з-за столу і розімніть ноги, зробіть декілька нахилів в різні боки, помасажуйте шию. Це не тільки фізичне навантаження, але і відмінний спосіб допомогти вашому хребту впоратися з сидячим способом життя. У будь-яку поїздку в громадському транспорті беріть з собою звичайний гумовий мячик, всю дорогу просто стискайте його в кулак. Ці прості рухи допоможуть організму завжди залишатися в тонусі розігнати метаболізм.

4. Пийте більше чаю і кави

Натуральний зелений чай без барвників, ароматизаторів та смакових добавок допоможе поліпшити обмін речовин удвічі! Всього 250 мл чаю, і ваш організм буде працювати на повну потужність.Звичайна чашка кави допоможе прискорити обмін речовин на цілих 4 години. Зрозуміло, все це час необхідно проводити в русі, хоча б мінімальному.

3. Здоровий сон не менше 8 годин

Це загальновідомий факт, що для нормального функціонування організму необхідний відпочинок не менше 8 годин, однак ця цифра суто індивідуальна. Мова йде про банальне недосипання, яке веде не тільки до погіршення метаболізму, а й до зниження розумові та фізичних здібностей. Обов'язково виділіть собі час на здоровий сон, і будете почувати себе набагато свіжішим.

2. Намагайтеся знаходитися в теплі

Ще один очевидний факт: чим тепліше організму, тим швидше він працює. Якщо вам холодно, організм починає запасатися жирами і неохоче позбавляється від калорій.

1. Вживайте більше білків

Протеїнові дієти вже давно довели свою ефективність, завдяки розгону метаболізму. Однак необов'язково тут же шукати найбільш жорстку з них. Для відчутного ефекту достатньо всього лише свідомо обирати собі їжу, і при нагоді замість вуглеводів вибирати білки.
Завдяки цим простим радам ви з легкістю зможете привести ваш організм в дію і розігнати обмін речовин. Уже через кілька днів ви відчуєте прилив енергії та бадьорості, адже наш організм завжди дякує за дбайливе ставлення до нього.