Найефективніший інструмент просування-вірусний маркетинг

Розвиток сучасних інформаційних технологій стало основою для появи нових можливостей для розвитку бізнесу. Інтернет є не тільки глобальним джерелом інформації і знань, а й безмежної майданчиком для продажу товарів і послуг.

Зростання електронної комерції зумовив появу і бурхливий розвиток нових напрямків в традиційному маркетингу. Сьогодні інтернет-маркетинг - це цілий комплекс дій по просуванню товарів і послуг в мережі. Самим незвичайним і ефективним інструментом просування є вірусний маркетинг.

Споживач недовірливо відноситься до сучасної телевізійної або аудиорекламе. Інша справа - текст e-mail повідомлення або посилання на відеоролик, отримана від кращого друга або дбайливої ​​мами. Бажання ділитися цікавою і позитивною інформацією, "заражаючи" всіх навколо, варто в основі вірусного маркетингу.

Кращим прикладом вірусного маркетингу є відеоролики. Вони служать значного збільшення трафіку сайту і підвищення його конверсії. Головне, ролик повинен бути яскравим і незабутнім, містити оригінальну творчу ідею, викликати емоції і бажання ділитися ним з друзями і оточуючими. Це завдання під силу професійної і досвідченій команді: студія продакшн розробить концепцію відеоролика і втілить її в життя.

Приклад вдалого вірусного рекламного ролика.

Ефективним інструментом вірусного маркетингу може стати текст e-mail розсилки. Він повинен містити унікальну торгову рекомендацію або інформацію, здатну викликати непідробний інтерес і емоції у читачів. Приваблива пропозиція в тексті вашої розсилки спонукає одержувачів не тільки поділитися нею з оточуючими, а й негайно приступити до дій, не упускаючи свій шанс.

Миттєвий доступ до відомостей про продукт і його виробника, можливість порівняти ціни і якість товарів і кращих онлайн казино, збільшує конкуренцію між виробниками, а покупці стають ще більш примхливими і вимогливими. Століття інформаційних технологій продиктував остаточний перехід ключової ролі на ринку від виробників до споживачів. З'являється безліч різних способів завоювати довіру покупців. Вірусний маркетинг, мабуть, найефективніший прийом підвищення лояльності і впізнаваності. Рекламне повідомлення, в тому числі рекламні відеоролики поширює сам споживач - особа спочатку незацікавлена. Даний прийом відкриває безмежні можливості позитивної взаємодії між споживачем і покупцем.