Найбільш популярні додатки google Play 2012-2016

Корпорація App Annie склала статистику найулюбленіших і найбільш скачуваних додатків Google Play за останні чотири роки - з 2012 по 2016 рік. Можливо, одне з них є і у вашому телефоні.

Зміст:

  • 10. Flashlight by Surpax
  • 9. Twitter
  • 8. Viber
  • 7. LINE
  • 6. Skype
  • 5. Clean Master
  • 4. Instagram
  • 3. Facebook Messenger
  • 2. WhatsApp Messenger
  • 1. Facebook

10. Flashlight by Surpax

Починається список найпопулярніших і скачуваних додатків для ОС Android трохи несподівано - з ліхтарика. Так-так, додаток Flashlight робить саме це - перетворює смартфон в ліхтарик. З регульованою яскравістю і підтримкою мерехтіння.

9. Twitter

Перше програму зі списку найбільш скачуваних, яке обслуговує велику соціальну мережу - Twitter. Щодня понад 500 мільйонів чоловік діляться один з одним своїми думками в короткій формі, а також розміщують фото і відео.

8. Viber

Ця програма дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і дзвінками по всьому світу, а також дзвонити за зниженими тарифами тим, у кого Viber ще не встановлено. А після укладення угоди з Western Union користувачі Viber можуть ще й грошові перекази здійснювати.

7. LINE

Самий скачуваний месенджер серед країн Південно-Східної Азії - безкоштовні голосові і відеодзвінки, обмін повідомленнями, розмови будь-якого ступеня тривалості. Прибуток компанія отримує за рахунок продажу стікерів - апргрейднутой версії смайликів - і товарів в Line Games. Головна відмінність Line від Skype, WhatsApp і інших - наявність вбудованої соцмережі, що підтримує блоги і коментарі.До речі, за даними App Annie LINE став найприбутковішим додатком в GooglePlay за 2012 - 2014 рік. І все це смайлики, ігри і реклама.

6. Skype

Один з найстаріших і найвідоміших сервісів з обміну дзвінками і повідомленнями досі не здає своїх позицій, хоча його починають тіснити молодші суперники. Нервують і оператори мережевої зв'язку, які доходять аж до спроб заборонити Skype або намагаються блокувати його трафік. Але, на щастя для простих користувачів, прогрес не зупинити.

5. Clean Master

На жаль, вихід в інтернет з мобільного може обернутися чималими неприємностями. Тому установка антивіруса (а також ще і оптимізатора, прискорювача роботи і захисника конфіденційності в одному флаконі) стала суворою необхідністю. Крім того, Clean Master здатний проконтролювати температуру процесора, допомагає позбутися від непотрібних файлів і не потонути в морі додатків - але ж і те й інше має тенденцію накопичуватися до неймовірних розмірів.

4. Instagram

Любителі запам'ятовувати в вічності кожен свій крок оцінили це додаток - тепер публікувати і фотографії свого сніданку, пробіжки, походу по магазинах, чищення зубів і інших важливих подій в житті стало ще простіше. Мало того, тепер фото можна ще й редагувати - змінювати яскравість, контрастність, тіні, світло, перспективу та інше (можливо, навіть прибирати зайві кілограми). А також знаходити нове і цікаве серед чотирьохсот мільйонів користувачів Інстаграмма по всьому світу.

3. Facebook Messenger

Ще один безкоштовний обмін повідомленнями, тепер під лейблом Facebook. Можна відправляти повідомлення людям в телефонній книзі, створювати групові чати, обмінюватися фотографіями і роликами.Потрібні безкоштовні дзвінки? Будь ласка. А ще є повідомлення про те, коли користувач отримав повідомлення (і скільки він вже не відповідає після цього). І геолокація присутній - тепер учасники чату і друзі знають, коли ви з ними в одному місті.

2. WhatsApp Messenger

Додаток WhatsApp Messenger стало другим за кількістю завантажень в GooglePlay. WhatsApp дозволяє обмінюватися повідомленнями, здійснювати дзвінки по всьому світу і посилати фото- і відеофайли. І платити за це не потрібно. Потрібно лише мати доступ до інтернету на мобільному. Чи не раді зростаючої популярності WhatsApp і інших месенджерів тільки мережеві оператори - за чутками, їх втрати вже сягають десятків мільярдів доларів.

1. Facebook

Дітище Цукерберга давно зневолило світ. Щодня в Facebook заходять близько 700 мільйонів користувачів мережі інтернет. А саме завантажуване додаток на GooglePlay - Facebook дозволяє робити це ще і з мобільного, включаючи додаткові зручності на зразок сповіщень, завантаження фото і відео з телефону, доступу до ігор і додатків і багато іншого. Кількість завантажень перевалило за п'ять мільярдів!