Самі огидні косметичні процедури

Як далеко готовий зайти людина в пошуках ідеальної зовнішності? Адже не дарма кажуть, що краса вимагає жертв, і іноді, щоб пишатися власним відображенням у дзеркалі, доводиться робити дуже неприємні речі. Ось топ-7 найогидніших косметичних процедур , яким люди піддавали себе в ім'я краси.

Зміст:

  • 7. Ванна, повна вугрів
  • 6. Променева терапія
  • 5. Свинець, миш'як, і ртуть
  • 4. Солітерна дієта
  • 3. Равликовий масаж
  • 2. Бичача сперма
  • 1. Крайня плоть для догляду за обличчям

7. Ванна, повна вугрів

Відкриває нашу добірку слизової спосіб зробити шкіру ніжною і сяючою. У Китаї популярні ванни, наповнені безліччю крихітних вугрів. Змієподібні істоти обліплюють тіло, і поїдають омертвілі частинки шкіри. Після такої ванни шкіра навіть зрілих людей виглядає як в молодості.

6. Променева терапія

В 30-х роках 20 століття радій і торій додавали в креми для обличчя, пудру і навіть мило. Тим, хто хотів похвалитися сяючими зубами, пропонували радіоактивну зубну пасту. Вважалося, що малі дози радію будуть "стимулювати основні функції живих клітин" і відновлять життєву енергію.

Недоліком цих радіоактивних продуктів було те, що вони викликали величезну кількість проблем зі здоров'ям. Самим нешкідливим з них було випадання волосся. У тих, хто працював з радієм, розвивалися некрози кісток і невиліковні ракові захворювання.Це швидко поклало кінець захопленню щодо косметичних радіоактивних продуктів.

5. Свинець, миш'як, і ртуть

В наші дні загар показує, що у вас достатньо коштів, щоб проводити дозвілля на пляжі. Однак були часи, коли засмага вважалася ознакою простолюдина (через необхідність працювати на відкритому повітрі), і в моді була аристократична блідість. І щоб зробити шкіру обличчя якомога більш світлої дами в Стародавній Греції користувалися свинцевими білилами. Проблеми з такою косметикою були відомі вже тоді. Свинець роз'їдав шкіру і, щоб приховати це, доводилося наносити на обличчя ще більше білил. Свинець також викликає агресивність, головні болі, блювоту, судоми, і врешті-решт смерть. Свинцеві білила були популярні і в 16-17 століттях. Ними активно користувалася англійська королева Єлизавета I. Імовірно, її смерть наступила через отруєння організму свинцем.

В 19 столітті ті, хто бажав позбутися від пігментних плям, веснянок та інших проблем шкіри, могли придбати лосьйон з миш'яком, який повинен був ефективно очистити шкіру. Були і аналоги лосьйону, призначені для вживання всередину. Передозування миш'яку призводить до кривавої блювоти, випадання волосся, поносу, судом. Але принаймні, при цьому буде не до веснянок.

Сучасні продукти для освітлення шкіри, а також туш для вій часто містять ртуть, елемент, який може спровокувати проблеми з нирками і безліч інших жахливих побічних ефектів. Тому при покупці косметики потрібно уважно читати склад.

4. Солітерна дієта

солітерна дієта, найнебезпечніша дієта в світі. Якщо ви спалюєте більше калорій, ніж споживаєте, ваш вага знижується.Але багато людей ніяк не можуть змусити себе їсти менше. Як же спалювати калорії іншим способом? Підселити в кишечник не надто доброзичливого сусіда, солітера. Цей черв'як буде харчуватися продуктами навколишнього середовища, і буде рости замість вашої талії. Присутність даного паразита в організмі може викликати не тільки втрату ваги і апетиту, а й біль, діарею, анорексію, дифузні кісти, судоми і в, деяких випадках, смерть. Хіба це не один з найогидніших і небезпечних способів стати струнким і красивим?

3. Равликовий масаж

Для цієї процедури використовуються живі равлики (не аби які, а Ахатина гігантська), яких відправляють "погуляти" по обличчю. Слизовий слід, залишений ними, допомагає боротися з ознаками старіння. Вважається, що такий масаж дозволяє зменшити сліди від шрамів, постакне і розтяжок.

Ті, хто не може змиритися з думкою, що по їх обличчю буде повзати равлик, можуть купити креми, що містять равликову слиз.

2. Бичача сперма

Одна з найогидніших косметичних процедур в нашому рейтингу пов'язана з використанням маски або кондиціонера для волосся, що містять бичачу сперму. У ній багато білка, тому волосся після такої "спермотерапіі" стають дивно м'якими і міцними. Так що якщо побачите продукти, що містять кокетливу абревіатуру БСП (бичача насіннєва плазма), ви знаєте, що вони містять. Правда, сперма заморожується перед використанням і не пахне.

1. Крайня плоть для догляду за обличчям

Напевно ви чули поширене вираз "гладка, як попка немовляти". Деякі косметичні компанії взяли це кліше і знайшли йому практичне застосування. Використовуючи крайню плоть, що залишилася після обрізання хлопчиків, вони перетворили її в гроші.І це варте того, щоб очолити наш хіт-парад дивних і неприємних способів зберегти красу.

Крайня плоть містить стовбурові клітини (фібробласти), які не можуть бути вирощені для потреб косметичної промисловості в достатніх кількостях в лабораторних умовах.

Фібробласти зміцнюють структуру шкіри, і ті, хто використовував креми, що містять клітини крайньої плоті, стверджують, що виявили позитивні зміни у своїй зовнішності.