Найнебезпечніші туристичні напрямки 2016 року

Відпустка - це довгоочікувана подія в кожній сім'ї і для кожної людини. Цілий рік ми працюємо не покладаючи рук і не опускаючи голови, щоб на кілька тижнів вибратися з рутини звичайному житті, змінити обстановку на більш приємну і красиву, і розслабитися. До цієї події багато готуються ретельно і продумують місця, куди хотіли б поїхати, що хотіли б побачити. До того ж нестачі в туристичних агентствах, що пропонують всілякий відпочинок, зараз немає. Але! Слід враховувати нестабільну політичну ситуацію в світі, а також зрослі випадки тероризму. Варто звернути увагу на туристичні напрямки, куди виїжджати в 2016 році у відпустку небезпечно . Замість цього, ми рекомендуємо відправитися в найпопулярніші туристичні напрямки 2016 року: Іран, Словенія, Канада та ін.

Єгипет

Лідируючі позиції по небезпеки, напевно, займає, Єгипет. Туристичний напрямок, популярне ще зовсім недавно, тепер входить в число небезпечних для життя туристичних місць світу. Ряд атак протягом 2015 року здійснив ІГІЛ на Синайському півострові, над цим же півостровом сталася катастрофа і з лайнером А321. Остання обставина поставило просто хрест на відпочинку росіян в цій країні.

Туреччина

Від терактів страждає і Туреччина . Вона також колись популярна своїм пляжним відпочинком. Теракти проведені вже в січні 2016 року: підірваний автомобіль у відділу поліції і поруч зі школою, вибух також пролунав в туристичному районі Стамбула.

Деякі країни Європи

Європа - ось ще одне затребуване туристичне місце, куди їздити відпочивати небезпечно. Погано контрольовані потоки мігрантів і біженців , які наводнили Європу в 2015 році, вже створюють проблеми. Ці прибули маси людей погано піддаються дисципліни, влаштовують масові заворушення, до того ж залишається питання їх порядності. Кількість біженців не може точно сказати навіть європейська статистична служба. Самі переповнені мігрантами країни - це Німеччина, Бельгія, Угорщина і Швеція.

Франція

Ще одна країна, куди їздити поки не варто - Франція. Доведеться на якийсь час залишити мрію відвідати Єлисейські поля і Ейфелеву вежу, а все через що посилилися атак ісламістів . Терористи-смертники в кінці минулого року проводили розстріли звичайних громадян, намагалися влаштувати атаку на стадіоні. В ході цих операцій були і поранені, і загиблі. Не виключено, що ісламісти звірствувати і далі, тому опинитися під прицілом терористів в розпал відпустки - не чудова подія в житті.