Найнебезпечніша змія в світі

Найнебезпечніша змія в світі

На деяких змії наводять страх і жах, інші - просто поважають їх. Але зіткнувшись з ними "один на один", кожен буде побоюватися. Із задоволенням за цими дивними створіннями можна спостерігати хіба що в тераріумі. Але поблизу внутрішньоматерикового тайпана не слід перебувати навіть там, так як це найнебезпечніша змія в світі. На другому місці - жорстокий тайпан, а третю сходинку за небезпекою завоювала тигрова змія.

Зміст статті

  • Тайпан - агресивність і небезпека
  • Тайпан сухопутний (жорстокий)
  • Змія тигрова - сама отруйна, але при цьому сама боягузлива

Тайпан - агресивність і небезпека < на відміну від своїх родичів, є дуже агресивною (особливо коли змінює шкіру, а також в шлюбний період) і однієї з найбільших (до 3, 5 м) отруйних змій. У разі небезпеки починає похитувати головою, одночасно піднімаючи її, потім несподівано і блискавично робить кілька випадів до супротивника.

Відео, як тайпан п'є воду з басейну:

Отруйні залози в іклах тайпана містять в середньому 120 мг отрути. Один його укус може вбити коня всього за кілька хвилин. Впливає насамперед на дихальні шляхи (викликає параліч) і порушує згортання крові. Після укусу цієї змії потрібно протягом 3 хвилин ввести протиотруту, в зворотному випадку його ефективність буде малоймовірною.

Харчується в основному дрібними ссавцями (миші, щури) і жабами. Полює зазвичай в денний час. Спаровуватися можуть в будь-який час року. Щорічно самка робить по 2-3 кладки, кількість яєць - 5-22, інкубаційний період - від 56 до 66 діб.

Мешкає в малонаселених районах північно-східній частині Австралії, а також на островах Нової Гвінеї. Віддає перевагу заростях чагарнику в річкових долинах. Є досить рідкісним видом, але ризик нападу на людей великий, тому жителі сільської місцевості захищають ноги від укусів тайпана високими чобітьми і штанами з дуже щільного матеріалу.

до змісту ↑

Тайпан сухопутний (жорстокий)

Токсичного отрути від одного укусу (до 100 мг) цієї змії буде досить, щоб убити 100 чоловік. Він паралізує нервову систему, переважно ті її центри, які відповідають за дихання і серцебиття. Протягом 45 хвилин після укусу людина гине. Фото сухопутного тайпана:

Довжина сухопутного тайпана - в межах 1, 9 м. Ареал проживання - центральні райони Австралії, а саме західний Квінсленд, північ штатів Північна Територія і Новий Південний Уельс. Живе в розломах і тріщинах ґрунту на сухих рівнинах і полях. Агресивністю не відрізняється.

Шлюбний і інкубаційний період проходить так само, як і у тайпана. Процес вилуплення жорстокої змії:

до змісту ↑

Змія тигрова - сама отруйна, але при цьому сама боягузлива

Відмінною особливістю тигровій змії є те, що малюки у них народжуються, а не вилуплюються, то тобто це яйцеживородящие вид. Їх розмір коливається від 1, 5 до 2, 0 м. Великі популяції цього виду змій живуть на території Австралії, зустрічаються також у заболочених місцевостях Нової Гвінеї і Тасманії.Харчується тигрова змія жабами, невеликими птахами і їх яйцями, гризунами. Можуть поласувати рибою і вуграми.

За підрахунками вчених, одна порція отрути особливо великої особини може погубити до 400 осіб. Змія веде денний спосіб життя, більший проміжок часу чекає видобуток, тому не рухається. Але, незважаючи на це, має відмінну реакцію.

Симптоми впливу її отрути - головний біль, сонливість, в деяких випадках симптоми паралічу, непритомність, блювота. Ще рідше можуть проявлятися набряки, некрози або відкриватися кровотечі. Потім настає дихальний параліч, зупиняється серцева діяльність, що призводить до летального результату.
Звання найнебезпечніша в світі змія вона заслужила тому, що володіє найбільш сильною отрутою. Але цікавий той факт, що тигрова змія ще й сама боягузлива. Вона не залазить в житло до людини і взагалі намагається триматися якнайдалі від нього. Нападає в одиничних випадках виключно в цілях захисту.