Найнебезпечніші міста світу

Не так давно ми писали про країни з найнижчим рівнем злочинності. Там можна гуляти ночами і перераховувати гроші, стоячи посеред вулиці, не побоюючись за свою безпеку. Сьогодні ж в нашій десятці зібрані найнебезпечніші міста світу .

Громадська організація "Громадська рада громадської безпеки та правосуддя" щорічно складає свій рейтинг, аналізуючи дані про кількість правопорушень.

Всього в "чорний лист" експерти внесли 50 міст, ми ж пропонуємо познайомитися з найбільш небезпечними з них.

Зміст:

  • 10. Кейптаун (ПАР)
  • 9. Детройт (США)
  • 8. Порт-Морсбі (Папуа-Нова-Гвінея)
  • 7. Сьюдад- Хуаресі (Мексика)
  • 6. Масейо (Бразилія)
  • 5. Торреон (Мексика)
  • 4. Тегусігальпа (Гондурас)
  • 3. Каракас (Венесуела)
  • 2. Акапулько (Мексика)
  • 1. Сан-Педро-Сула (Гондурас)

10. Кейптаун (ПАР)

Південноафриканська столиця завжди сприймається як самого європеїзованого серед африканських міст. Однак нетрі Кейптауна, різко контрастують з упорядкованим центром міста, стали справжнім розсадником злочинності. Настільки неблагополучна обстановка стала неприємним сюрпризом для організаторів футбольного чемпіонату світу в 2010 році.

9. Детройт (США)

Колишню автомобільну столицю Сполучених Штатів сьогодні залишили кваліфіковані робітники і менеджери великих заводів. Цілі квартали міста стоять покинутими, а більше 75% населення складають афроамериканці, що промишляють пограбуваннями, вандалізмом і вбивствами.

8. Порт-Морсбі (Папуа-Нова-Гвінея)

Більше половини населення міста живуть в трущобах, у результаті нестачі навіть в настільки елементарні речі, як вода і хліб. Тому грабежі тут - звичайна справа, а число вбивств становить 54 на 100 тисяч населення.

7. Сьюдад- Хуаресі (Мексика)

Місто розташоване на самому кордоні з США, що робить його зручним притулком для посередників між американськими і колумбійськими наркоторговцями. Тут нерідко відбуваються групові вбивства, так, у 2012 році за одну ніч в перестрілці загинули 49 людей.

6. Масейо (Бразилія)

Населення цього прибережного міста за чисельністю наближається до мільйона людей. Місцева влада докладає зусиль з розвитку тут туризму, однак, мандрівників відлякують щоденні повідомлення про вбивства, що миготять у кримінальних зведеннях.

5. Торреон (Мексика)

Населення міста складає близько 600 тисяч осіб. Тут практично щодня трапляються перестрілки і сутички між поліцією і організованими бандами. Місто сумно знаменитий кількістю вбивств, пограбувань та викрадень людей.

4. Тегусігальпа (Гондурас)

Найбільший місто і столиця країни не в змозі впоратися з транзитом кокаїну з Колумбії. Постійна присутність наркокартелів робить обстановку в місті, безумовно, небезпечної.

3. Каракас (Венесуела)

Столиця Венесуели славиться гнітючою статистикою: на 100 тисяч жителів тут 119 вбивств. А в останні тижні нестабільність в атмосферу міста додала смерть Уго Чавеса і зміна влади.

2. Акапулько (Мексика)

Популярний мексиканський курорт точно не можна назвати безпечним - через місто проходять важливі шляхи наркотрафіку з Центральної Америки в Штати.На кожні 100 тисяч жителів Акапулько доводиться 128 вбивств.

1. Сан-Педро-Сула (Гондурас)

В невеликому місті однієї з найбідніших країн щодня відбувається по 3 вбивства. Понад 70% населення живуть тут за межею бідності, а на вулицях заправляють місцеві банди і наркодилери. Сан-Педро-Сула очолює рейтинг найнебезпечніших міст світу другий рік поспіль.