Найнебезпечніші і екстремальні Селф (Фото + Відео)

Часом захоплення модними нині знімками "Селфі" переходить межі розумного і змушує нерозважливих сміливців фотографувати себе в самих неординарних ситуаціях.

Чимало й таких любителів небезпечних фотографій, які після знімка виявляються на лікарняному ліжку. На щастя, на знімках, які потрапили в нашу сьогоднішню підбірку, все закінчилося добре. Отже, сьогодні ми представляємо Топ-10 найбільш екстремальних Селфі .

Зміст:

  • 10. Селфі з розлюченими биками
  • 9. Кирило Орєшкін на зірці
  • 8. Селфі пілота ВПС Швейцарії
  • 7. Селфі "Палаюча людина"
  • 6. Селфі на вулкані
  • 5. Селфі після авіакатастрофи
  • 4. Селфі на вершині статуї Христа в Ріо
  • 3. Селфі з торнадо
  • 2. Селфі з акулою
  • 1. Селфі на орбіті

10. Селфі з розлюченими биками

Божевільний, зареєстрований в мережі під ніком "Християнин", зняв себе в процесі участі в бичачих бігах в Техасі. Чи було розміщено шалений Селфі - невідомо. Зате в Інтернеті з'явилося фото, зроблене одним з глядачів - на ньому видно процес виготовлення того самого Селфі.

9. Кирило Орєшкін на зірці

Орєшкін - затятий фанат екстремальних Селфі. Він часто розміщує фото, зроблені на неймовірній висоті. Одним з найпопулярніших став знімок, на якому Кирило фотографує себе, стоячи на зірці, що прикрашає шпиль найвищої вежі. Втім, подібних шанувальників фотографій на висотних будівлях з кожним днем ​​стає в Мережі все більше.

8. Селфі пілота ВПС Швейцарії

Пілотові винищувача повинно бути колись розважатися фотозйомкою. Однак один з льотчиків Schweizer Luftwaffe примудрився все ж зняти себе в процесі польоту. Також в кадр потрапили два винищувачі з того ж ланки.

7. Селфі "Палаюча людина"

Один з найбезглуздіших "самостріли" міг закінчитися плачевно. Обставини, при яких був зроблений настільки "запальний" знімок не розголошуються.

6. Селфі на вулкані

Канадець Джордж Куроніс зробив екстремальне Селфі на краю кратера вулкана Амбрім, наповненого палаючої лавою. Знімок на тлі кратера був викладений в Twitter з коментарем "Коли прості Селфі мало екстремальні".

5. Селфі після авіакатастрофи

В грудні 2013 роки над океаном відмовив двигун у невеликого літака Cessna Grand Caravan. Літак сів на воду в кілометрі від берега. І відразу один з пасажирів не забув зробити екстремальне Селфі в рятувальному жилеті.

4. Селфі на вершині статуї Христа в Ріо

Відомий мандрівник, фотограф і блогер Лі Томпсон зобразив своє щасливе обличчя, а також панорамний вид з однією з найвищих в світі статуй. Для того, щоб зробити подібне Селфі треба було оформити спеціальний дозвіл влади Ріо.

3. Селфі з торнадо

Австралієць Террі Тафферсон довго спостерігав за величезним смерчем з вікна автомобіля. А потім в пошуках вдалого кадру для Селфі побіг назустріч вихору і зняв себе на його тлі. До речі, зробивши автопортрет, автор ледь встиг сховатися в автомобілі.

2. Селфі з акулою

Велика біла акула - одна з найнебезпечніших хижачок на планеті. Однак це не завадило необачного нирцеві зробити Селфі на тлі злісної рибини.Правда, судячи по рейці на задньому фоні, фотографа захищає сталева клітка.

1. Селфі на орбіті

Полковник ВПС астронавт Майк Хопкінс 24 грудня 2013 роки зробив Селфі на навколоземній орбіті в процесі ремонтних робіт на МКС. Слідом за Хопкінсом "самостріл" з космосу виклав в Instagram ще один астронавт Стівен Суонсон.