Найпоширеніші види кредитування

Більшість людей стикалися з нестачею коштів, особливо в екстрених ситуаціях. Вихід багато хто бачить один - взяти в кредит. Причини для цього можуть бути різні - покупка нової машини, побутової техніки, меблів, житла. Кредит видають в кредитних і банківських організаціях. Вони надають послуги з видачі позики на певних умовах.

Для фізичних осіб банки надають кілька видів кредитування, серед яких найпоширеніші це:

Зміст:

  • 1) Споживчий кредит
  • 2) Автокредит
  • 3) Іпотечний кредит
  • 4) Чи не цільовий кредит
  • 5) цільовий кредит

1) Споживчий кредит

Він надається на придбання товарів загальною вартістю не більше 100 тисяч рублів. Такими товарами можуть бути, наприклад, мобільний телефон, меблі, побутова техніка і т. Д. Даний вид позики підрозділяється на дві категорії: мікрокредит - видається готівкою, як правило, не більше 50 тисяч рублів; товарний кредит - оформляється в торгових організаціях на покупку обраного товару.

2) Автокредит

Він оформляється для покупки автомобіля. Розмір кредиту варіюється в розмірах 70-100% від оціночної вартості транспорту. Автомобіль, що купується служить заставою по кредиту. Автокредит може служити різновидом цільового споживчого позики, тобто кредит оформляється тільки на придбання транспорту.

3) Іпотечний кредит

Він видається на придбання житлової площі на ринку нерухомості.До того ж розрізняють іпотечний споживчий позику - деякі банківські організації виділяють гроші на різні цілі під заставу будинку або квартири позичальника.

4) Чи не цільовий кредит

Видається на споживчі потреби. Надалі він може бути використаний позичальником як завгодно. Наприклад, кредитні картки. За допомогою них можна розраховуватися, використовуючи кредитні карти.

5) Цільовий кредит

Існують також позики, що видаються на навчання, відпочинок, подорожі, лікування та багато іншого. Виплачуючи кредит, позичальник змушений платити процентну ставку. У неї, як правило, входять операційні витрати, всілякі ризики, бухгалтерські послуги, оформлення документів, страховка і т. Д. В даний час вітчизняні банківські організації видають кредит під високі відсотки. До того ж рівень можливості кредитування для населення за статистикою є невисоким.