Найчастіші хвороби офісних працівників

Офісні працівники є одними з найбільш нездорових груп людей на ринку праці. Щоденне багатогодинне перебування в сидячому положенні тягне за собою біль в спині, погіршення зору і інші проблеми.

Представляємо вам топ-5 найбільш частих хвороб офісних працівників .

Зміст:

  • 5. Проблеми з хребтом
  • 4. Ожиріння і хвороби серця
  • 3. Перенапруження очей
  • 2. Тунельний синдром зап'ястя
  • 1. Стрес

5. Проблеми з хребтом

Багато "білі комірці" сидять за робочим місцем в не дуже зручному кріслі і в позі, далекій від тієї, що показана на картинках "правильна постава". Через це виникають болі в спині, особливо в нижній частині хребта.

Тривале перебування в одному положенні негативно впливає на м'язи-згиначі стегна. А погано згинаються м'язи стегна можуть сприяти появі болю в спині, так як напружені стегна змушують нахиляти таз вперед, напружуючи задню частину спини.

В якості профілактики потрібно робити регулярні перерви в сидячій роботі, хоча б пройтися за чашкою чаю або кави.

4. Ожиріння і хвороби серця

Працівники розумової праці рухаються дуже мало під час робочого дня. А коли повертаються додому, то так втомлюються, що після вечері лежать на дивані або сидять за домашнім комп'ютером. Такий? ? малорухливий спосіб життя тягне за собою ризик розвитку захворювань серця і судин.А жири, які накопичилися за час численних денних перекусів, не встигають витрачатися. Ожиріння - один з лідерів чорного списку хвороб офісних працівників.

Щоб не брати до уваги складки на талії і не хапатися за серце, слід давати тілу фізичне навантаження (хоча б 30 хвилин в день), брати з собою домашній обід замість різних "швидко-супів", і пити більше води. Наповнений водою шлунок вимагає менше їжі.

3. Перенапруження очей

Відчуття "піску в очах" і розмитість зору входить в топ-5 скарг офісних працівників. Невідривна, багатогодинна робота за комп'ютером - що може бути більш сприятливою умовою для появи проблем із зором? Неприємні відчуття в очах, а також біль у шиї або потилиці можуть бути ознаками сильної втоми очей. Уникнути короткозорості, синдрому сухого ока, далекозорості та інших хвороб можна, роблячи регулярні перерви в роботі і даючи очам відпочинок.

2 . Тунельний синдром зап'ястя

Будь-які дії, які повторюються знову і знову (наприклад, набір тексту або руху мишкою) можуть привести до травми або болі. Синдром зап'ястного каналу - одна з найбільш частих хвороб офісних працівників. Його симптоми: поколювання, оніміння, свербіння або навіть гострий біль, що виникає, коли нерв, що проходить через передпліччя здавлюється між кістками і сухожиллями в зап'ясті. Щоб уникнути появи тунельного синдрому, потрібно тримати кисть прямо під час роботи з мишкою. Кисть повинна знаходитися на столі, так далеко від краю, як це можливо. Для додаткової зручності можна купити килимок для миші з прогумованими вставками.

1. Стрес

Стрес може бути проблемою для людини будь-якої професії.Але у офісних співробітників, які не виконують фізичну роботу, менше можливостей "випустити пар", щоб позбутися від частини негативних емоцій. За даними консалтингової фірми RJC Associates близько 22% американських офісних працівників були доведені до сліз через стрес на робочому місці і 9% працівників стверджують, що стрес привів до фізичного насильства. Для управління стресом використовуються методи релаксації і глибокого дихання, а одним із способів зменшення стресу як найчастішою хвороби офісних працівників, є відеоігри, такі як старий добрий "Тетріс".