Найкрасивіші заповідники світу

Що ж ми знаємо про заповідники? Перш за все, це недоторкане місце в природі, де зберігаються і оберігаються найцінніші і рідкісні тварини, рослини, красиві місця.

Представляємо вашій увазі 10 найбільш приголомшливих заповідників, існуючих в даний час на нашій прекрасній планеті.

Зміст:

  • 1. Іеллоустоунскій Національний Парк
  • 2. Плитвицкие озера в Хорватії
  • 3. Національний парк Сноудонія у Великобританії
  • 4. Гранд-Каньйон в Сполучених Штатах Америки
  • 5. Парк Серенгеті в Танзанії

1. Іеллоустоунскій Національний Парк

Заповідник відомий не тільки унікальною природою, високими гейзерами, але і найбільшим високогірним озером в Північній Америці - Йеллоустоун.

Особливу увагу слід приділити величезному древньому вулкану. На ньому розташовується райська долина з найкрасивішими куточками в природі, рослинами і тваринами. Найдивовижніше те, що деякий час тому він став проявляти ознаки активності. Першим проявом цього феномена, стали забили джерела. Незважаючи на свої особливості, парк, як і раніше залишається найдивовижнішим місцем на планеті.

2. Плитвицкие озера в Хорватії

Національний парк є найпопулярнішим в Хорватії. Його площа майже 300 кілометрів. Плитвицкие озера утворилися через те, що води, які текли крізь вапняк і в результаті цього явища утворили неймовірних розмірів платини з травертину.Це полікристалічна гірська порода.

В даний час тут налічується понад шістнадцять дрібних озер, які з'єднані красивими природними водоспадами. Вода в озерах змінює свій колір через що містяться в ній мінералів і організмів. Вона може бути блакитний, зеленої, сіркою або синьою. Також в парку є двадцять печер. Деякі з них розташовані під водоспадами, що дуже приваблює відвідувачів.

3. Національний парк Сноудонія у Великобританії

Особливістю парку є наявність величезної кількості пішохідних стежок для пішоходів. Якщо ви хочете прогулятися по незабутнім місцях незайманої природи, то Сноудонія це те, що вам потрібно.

Тут живе величезна кількість диких тварин. Їх приваблюють гірські ущелини і красиві ліси національного парку. Тут також є красиві водоспади, які розкинулися на всій території Кембрійських гір.

За заповідником добре доглядають. Його управлінням займаються представники місцевої влади спільно з центральним уельським урядом.

Ліси національного парку можна віднести до змішаного листяному типу. Найбільш поширеним деревами тут є дум, береза, горобина, ліщина і ясен. Деякий час назад частину земель використовувалися для сільського господарства. Тут займалися землеробством і скотарством. Але в даний час все території знову заростають деревами та природа поступово відновлюється.

4. Гранд-Каньйон в Сполучених Штатах Америки

Гранд-Каньйон - це один з популярних глибоких каньйонів. Його довжина понад 440 кілометрів, а ширина місцями змінюється від 6 до 29 кілометрів.

Каньйон формувався протягом десяти мільйонів років.В результаті утворилася одна з найбільш приголомшливих місць в світі, яке дуже люблять відвідувати туристи.

5. Парк Серенгеті в Танзанії

Цей парк є одним з найбільш знаменитих. Перш за все, він прославився масовим переміщенням тварин з посушливих території в райони з вологим кліматом. Щорічно зебри, антилопи гну, газелі та інші рідкісні тварини долають кілька сотень кілометрів в надії знайти місце з водою і соковитою травою. Крім того, тут розташовується кращий готель 2012 року, що пропонує відпочинок в стилі еко-сафарі.

Особливістю національного парку Серенгеті є охота хижаків на слабших тварин. Варто також відзначити і те, що на популяцію така агресивність абсолютно не впливає, так як щодня тут народжуються близько восьми тисяч дитинчат різних звірів.