Найкрасивіше місто Португалії - тури в Порту

Порту - колишня столиця Португалії, другий за величиною місто після Лісабона. Розташований в безпосередній близькості від Атлантичного океану в гирлі річки Дору, він являє собою великий промисловий, виноробний і культурний центр. Порто є одним з найкрасивіших міст Європи . Його історична частина внесена до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Гарячі путівки до Португалії, ціни яких не можуть не порадувати туриста, дають прекрасну можливість насолодитися його історико-архітектурними пам'ятками і комфортним відпочинком. Поїздка в Порто буде особливо цікава тим, кому набридли традиційні екскурсійні тури по Європі, а також для любителів історії.

Саме від міста Порту з'явилася назва країни і портвейну. Місто ділиться на п'ять районів, кожен з яких привабливий по-своєму. Велика частина його пам'яток знаходиться в історичному центрі на пішохідній вулиці Авеніда-дос-Альядос, яка є улюбленим місцем для прогулянок туристів.

В самому її центрі на пагорбі височіє величний Кафедральний собор споруди XII століття з двома зубчастими вежами і круглим вітражем. Це досить похмура споруда, головною прикрасою якої є бароковий вівтар, виконаний з 800 кілограмів срібла. З собору відкриває чудовий вид на протилежний берег річки Дору.

Символом міста є 75 метрова вежа Клорігуш.Якщо піднятися по її гвинтових сходах, то можна помилуватися чудовою панорамою околиць.

Незвичайно красивий розташований тут же Єпископський палац, виконаний в стилі бароко. Відмінний приклад неокласичної архітектури представляє Біржовий палац, багаті оздоблення інтер'єрів якого вражає своєю розкішшю. Надзвичайно красиво і будівля Ратуші.

Історичний центр Порту дуже компактний і складається суцільно з вузеньких вуличок, кварталів та сходів, по яких пересуватися можна тільки пішки. Завдяки недорогим гарячими путівками, можливість ознайомитися з цією дивовижною частиною міста, сьогодні є у кожного.

Але пам'ятки міста не обмежуються його старою частиною. В інших куточках Порту розташовано безліч музеїв, найцікавішими з яких є: Музей портвейну - єдиний в світі, Музей історії та етнографії, Національний музей з колекцією сучасного португальського мистецтва, Будинок принца Енріке і Романтичний музей.

Окрасою міста є також чудові п'ять мостів через Дору. При їх будівництві були застосовані унікальні інженерні системи і технології. Найстаріший - це унікальний двох'ярусний міст Королеви Марії Пія довжиною 172 метра, зведений в 1877 році.

Великий інтерес для мандрівників представляють церкви і монастирі Порту. Особливо серед них виділяються: готична церква Сан-Франсишку, побудована в 1400 році, барокова церква Ігрежа-ду-Карму, церква Конгрегадуш XVII століття з кахлями азулежу, маленька церква Санта-Клара XV століття. Від монастиря Серра-ду-Пілар відкривається чудовий вид місто.

Надзвичайно цікавий і Ботанічний сад Порту, де до наших часів збереглися оранжереї, зведені в XVIII столітті.

Насолодитися приголомшливим пляжним відпочинком в Порту можна в районі аванпорту Матазіньюш, доїхати до якого можна на старовинному трамвайчику. Тут також розташовано безліч ресторанів, які надають широкий асортимент страв з морепродуктів і вин.

Порту є одним з найцікавіших і запам'ятовуються міст Португалії . Можливість придбання недорогих турів, як і гарячих путівок до Іспанії, кожному бажаючому дає можливість зануритися в чарівну епоху Середньовіччя, велика кількість пам'яток і висококласний сервіс.