Найпривабливіші туристичні напрямки на 2013 рік

Куди поїхати відпочивати в 2013 році? Це питання стає тим більш нагальним, чим ближче пора відпусток. Завсідники туристичних блогів завжди знають, де можна добре відпочити і неодмінно набратися вражень.

Пропонуємо найпривабливіші туристичні напрямки на 2013 рік , відібрані за результатами аналізу п'яти популярних тематичних блогів.

Зміст:

  • 10. Сінгапур
  • 9. Ісландія
  • 8. Анталья
  • 7. Шрі-Ланка
  • 6. Болівія
  • 5. Нова Зеландія
  • 4. Монголія
  • 3. Бірма
  • 2. Албанія
  • 1. Бразилія

10. Сінгапур

Один з головних портів Азії, а також великий економічний і торговий центр, Сінгапур поєднує вірність традиціям з впровадженням в життя передових досягнень науково-технічного прогресу. До речі, магазин безмитної торгівлі в міжнародному аеропорту Сінгапуру відкриває нашу десятку кращих в світі Duty-free.

9. Ісландія

Незважаючи на розташування в північних широтах, це острівна держава відрізняється досить м'яким кліматом, завдяки проходить поруч теплій течії. В Ісландії унікальна природа: вулкани, гарячі джерела, фіорди, колонії мільйонів птахів і пропливають повз кити. Кращий час для відвідування Ісландії - це липень і серпень.

8. Анталья

"Турецька Рів'єра" щорічно приваблює мільйони туристів в кращі готелі Туреччини з більшої частини країн колишнього СРСР, а також з Європи.На жаль, лише невелика частина відпочиваючих приділяють належну увагу найбагатшим пам'ятників Римської та Османської імперій, в достатку розташованих на Анталійському узбережжі.

7. Шрі-Ланка

Туристи із задоволенням відвідують знамениті на весь світ чайні плантації Цейлону. Є на острові і численні пам'ятники буддійської релігії. Відпочинок на Шрі-Ланці повний екзотики, а теплі води Індійського океану і тропічна природа острова нікого не залишать байдужим.

6. Болівія

В самому центрі Південної Америки збереглися недоторканими пам'ятники великої цивілізації інків. Привертають приїжджих і національні парки Болівії, що вражають природним розмаїттям. Уряд країни в останні роки докладає значних зусиль, щоб підвищити її популярність серед туристів.

5. Нова Зеландія

Популярність Нової Зеландії зросла після виходу чергової частини кіноепопеї про Хоббітов. Цю країну можна відвідувати цілий рік: з листопада по березень для пляжного відпочинку і серфінгу, а з червня по жовтень - для катання на гірських лижах.

4. Монголія

Клімат цієї азіатської країни має до відвідування з травня по вересень. Тут можна відвідати величні гори і найчистіші озера, стикнутися зі спадщиною імперії великого Чінгісхана або взяти участь в головному фестивалі року - Наадам. До речі, Монголія - ​​рай для любителів захоплюючій риболовлі.

3. Бірма

До недавнього часу Бірма залишалася однією з найбільш ізольованих країн світу. У 2011 році уряд країни оголосив, що відтепер робить упор на розвиток туризму і запрошує всіх бажаючих доторкнутися до багатющою культурою азіатської держави.

2. Албанія

Узбережжя Адріатичного моря в цій країні довго залишалося без належної уваги з боку туристів.Нині експерти рекомендують насолодитися відпочинком в Албанії, де ціни невисокі, а умови і природа гідні захоплення. Інфраструктура тут розвивається дуже активно, що робить країну дуже привабливим туристичним напрямком у 2013 році.

1. Бразилія

Наступного року ця південноамериканська країна стане місцем паломництва для мільйонів футбольних фанатів - адже Бразилія приймає Чемпіонат світу з футболу - 2014. Природно, що приплив туристів викличе зростання цін на готелі і харчування, а також не дозволить спокійно відпочити. Тому всі, хто раніше планував відвідати Бразилію за привабливою ціною і без зайвої суєти, поспішають зробити це в нинішньому році.