Найочікуваніші театральні постановки 2014 року

В епоху суперсучасних кінотеатрів, тривимірної графіки і звуку Dolby Digital здається, що у театру практично не залишається шансів залучити глядача. Однак тисячі шанувальників акторської майстерності і особливою театральною атмосфери ніколи не проміняють живу сцену на неживий екран.

У нинішній добірці представлені найбільш очікувані театральні постановки 2014 року . Квитки на кожному з наведених заходів варто купувати завчасно, адже ці прем'єри обіцяють бути надзвичайно популярними.

Зміст:

  • 10. Записки небіжчика (Студія театрального мистецтва, січень-лютий)
  • 9. №13D (МХТ ім. А. П. Чехова, січень-лютий)
  • 8. Мертві душі (Гоголь-центр, січень-лютий)
  • 7. Atomos (Театр ім. Моссовета, лютий)
  • 6. "Контрабас" (МХТ ім. А. П. Чехова, лютий)
  • 5. "Грані", (Великий театр, березень)
  • 4. " Посміхнися нам, Господи "(Театр ім. Вахтангова, березень)
  • 3. Аїда (МАМТ, квітень)
  • 2. "Одруження Фігаро" (Театр ім. Пушкіна, квітень)
  • 1. "Приборкання норовливої" (Великий театр, липень)

10. Записки небіжчика (Студія театрального мистецтва, січень-лютий)

Ця сценічна композиція за прозі Михайла Булгакова буде представлена ​​в Студії театрального мистецтва. Сергій Женовач склав незвичайну композицію з ранніх матеріалів до "Театральному романі", першої редакції "Білій гвардії", а також іншим рідкісним текстів Булгакова.

9. №13D (МХТ ім.А. П. Чехова, січень-лютий)

Сучасна версія одного з найзнаменитіших вистав МХТ. У комедії положень зіграють Ігор Верник, Христина Бабушкіна, Сергій Угрюмов, Станіслав Дужников та Ірина Пегова.

8. Мертві душі (Гоголь-центр, січень-лютий)

Постановник Кирило Серебренников вперше показав цю незвичайну постановку гоголівської поеми в 2010 в Ризі. У нинішньому році п'єсу побачать москвичі. Всі ролі, в тому числі і жіночі, виконують актори чоловічої статі.

7. Atomos (Театр ім. Моссовета, лютий)

Цю танцювальну постановку рекомендовано дивитися в 3D окулярах. Знаменитий хореограф-постановник Уейн Макгрегор намагається продемонструвати глядачеві "з чого зроблений танець".

6. "Контрабас" (МХТ ім. А. П. Чехова, лютий)

Один з наймодніших на сьогоднішній день молодих постановників Гліб Черепанов випускає п'єсу Патріка Зюскінда "Контрабас". Це моноспектакль, в якому зіграє Костянтин Хабенський.

5. "Грані", (Великий театр, березень)

"Грані" - це два одноактні балети Діани Вишневої, присвячених жінці. Обидві історії - «Передача даних» і «Жінка в кімнаті" - відрізняються неординарністю, сміливістю і непередбачуваністю.

4. "Посміхнися нам, Господи" (Театр ім. Вахтангова, березень)

Вперше постановник Рімас Тумінас представив глядачам роман Григорія Кановича в 1994 році в Вільнюському Малому театрі. Сучасна постановка відрізняється зоряним складом акторів - у виставі грають Сергій Маковецький, Віктор Сухоруков, Юлія Рутберг, Віктор Добронравов.

3. Аїда (МАМТ, квітень)

Глядачі з величезним нетерпінням чекають цю постановку опери Джузеппе Верді від режисера Петера Штайна. Постановка обіцяє бути масштабною і видовищною. Операм в постановці Штайна аплодували в Мілані, Відні та Зальцбурзі.

2. "Одруження Фігаро" (Театр ім. Пушкіна, квітень)

Чудова комедія Бомарше на цей раз була поставлена ​​Євгеном Писарєвим. Глядачів особливо приваблює зоряний акторський склад: Фігаро - Сергій Лазарєв, Граф - Олександр Арсентьев, Сюзанна - Олександра Урсуляк, Графиня -Віктор Ісакова.

1. "Приборкання норовливої" (Великий театр, липень)

В самому кінці сезону глядачам буде представлена ​​постановка Жана-Крістофа Майо по знаменитій комедії Шекспіра. Спектакль присвячений самому знаменитому в світі драматургу, але обіцяє стати найбільш незвичайною інтерпретацією класичного твору.