Найочікуваніші спін-оффи 2017-2018 роки

Спін-офф - історія, яка не займала центрального місця в оригінальному творі (книзі, коміксі, фільмі і т. Д.).

Спін-офф фільми рідко проходять непоміченими. Ми або любимо їх або ненавидимо. Деякі фільми покликані пожвавити франшизу, завдання інших - розширити наші знання про ту чи іншу вигаданому всесвіті. Один з найбільш очікуваних спін-оффов 2016 року - "Фантастичні звірі і де їх шукати". Цей фільм вже вийшов в прокат.

А ми представляємо вам топ-7 найбільш очікуваних спін-оффов 2017-2018 рр , які чекають нас в майбутньому.

Зміст:

  • 7. "Люди Ікс: Нові мутанти"
  • 6. "Голодні ігри"
  • 5. "Форсаж"
  • 4. "Гра Престолів"
  • 3. "Трансформери "
  • 2." Людина-павук "
  • 1." Ізгой-один. Зоряні війни: історії "

7." Люди Ікс: Нові мутанти "

У студії Fox виникли проблеми з їх серією X-Men в результаті невисоких касових зборів "Апокаліпсису" і інформації про підготовлюваний відмову Хью Джекмана від ролі Росомахи. Тепер настав час для створення спін-офф з акцентом на нових героїв. Очікується, що в фільмі з'являться такі персонажі як Вовчиця (перевертень), Магіка (сестра Колоса з "Дедпулу"), Гарматне ядро, Міраж, Санспот, Шторм і Професор Х.

6. "Голодні ігри"

Франшиза "Голодні ігри" завжди була зосереджена на Китнисс Евердін, але тепер творці серії хочуть зняти фільм, дія якого розгортатиметься за 70 років до подій оригінальних частин.Історія буде розповідати про піднесення Панем і лідера Капітолію.

5. "Форсаж"

В новому фільмі, на появу якого натякнув продюсер франшизи, вся увага буде прикута до агента DSS Люку Хоббса, якого грає Дуейн Джонсон. За словами Джонсона його герою в сьомому "Форсажі" ніде було розвернутися, і глядачі хотіли більшого. Він уже підтвердив свою участь у восьмому "Форсажі", який намічений на 2017 рік. Можливо, спін-офф вийде слідом.

4. "Гра Престолів"

Джон Сноу - один з найулюбленіших персонажів "Ігри Престолів", серіалу очолює рейтинги протягом кількох років. І телеканал HBO не хоче упустити можливість поексплуатувати популярність потенційного кандидата на Залізний трон. Уже відомо про плани створити навіть не кінофільм, а цілий серіал, в якому Кіту Харінгтон (актор, який грає Джона) буде відведена основна роль. Попередні переговори HBO і Харінгтона про серіал почалися після того, як він зобов'язався зберігати таємницю про воскресіння Сноу в шостій частині "Ігри Престолів".

3. "Трансформери"

Успішне партнерство Hasbro і Майкла Бея забезпечило шалений успіх фільму з героями популярної в кінці минулого століття лінії іграшок. Завдяки ураганному екшн і ностальгії по 80-му чотири фільми франшизи зібрали трохи менше 4 млрд. Доларів у всьому світі. Найкасовішою в серії була стрічка "Трансформери: Темна сторона Місяця". У 2017 році вийде п'ята частина "Трансформерів", про це вже повідомив Майкл Бей. А слідом за ним вийде історія чарівного автобота Бамблби. Її вихід, якщо все піде за планом, відбудеться 8 червня 2018 року. А ось чи буде його режисером Бей або пустить іншого в крісло "головного" - час покаже.

2. "Людина-павук"

Людина-павук вміє плести дивно міцну мережу, яка намертво тримає шанувальників і змушує їх вибудовуватися в великі черги в кінотеатрах.Трилогія Сема Реймі зібрала більш ніж 2, 5 млрд. Доларів. Один тільки фільм 2007 року "Людина-павук 3" в світовому прокаті зібрав 890 мільйонів доларів.

У 2016 році стало відомо, що Marvel Studios спільно з Sony взялися за проект про "Веном". Він буде розроблятися окремо від чергового Спайдермена, в ролі якого зніметься Том Холланд . З чуток, протистояти Веному буде Карнаж. А фільм отримає рейтинг R.

1. "Ізгой-один. Зоряні війни: історії"

На чолі рейтингу найбільш очікуваних спін-оффов варта історія з "Зоряних воєн", далека від сім'ї Скайвокер. Один з кращих фільмів 2016 року має вийти 16 грудня 2016 року. Сюжет буде обертатися навколо борців Опору. Їх завдання - викрасти креслення першої "Зірки Смерті" до того, як над нею почнуться роботи.

У фільмі з'явиться і Дарт Вейдер, але в ролі другорядного персонажа.