Найочікуваніші смартфони 2015 року

2015 рік обіцяє зміни не тільки в політиці, житті і побуті, а й у області мобільних технологій, фахівці якої готують чимало сюрпризів для споживачів, наприклад, оновлення лінійки очікуваних смартфонів .

Основним рушієм прогресу є жорстка боротьба між виробниками розумних пристроїв, для перемоги в якій, як відомо, всі засоби хороші. У прагненні перевершити конкурентів інженери і дизайнери IT-корпорацій надають своїм продуктам оригінальний зовнішній вигляд і оснащують їх корисними функціями, а презентацію нового гаджета перетворюють в знакова подія за участю представників впливових виданні, порталів і блогів.

Рекомендуємо вивчити новий рейтинг смартфонів 2015 року, список кращих новинок цього року.

Зміст:

  • Apple iPhone 6S
  • Samsung Galaxy S6
  • Sony Xperia Z4
  • НТС One М9
  • LG G4

Apple iPhone 6S

Одним з найбільш очікуваних пристроїв 2015 року є iPhone 6S від компанії Apple, зовнішній вигляд якого, очевидно, не зазнає серйозних змін. Виробник зробить упор на начинку девайса, а також приділить увагу камері. Таким чином, модель з індексом S буде являти собою злегка вдосконалену копію попередника.

Samsung Galaxy S6

Корейський гігант Samsung готує черговий флагманський смартфон в популярній лінійці Galaxy - S6. Смартфон буде містити новий 64-бітний процесор Qualcomm Snapdragon 810, який спільно з відеоприскорювачем Adreno 430 забезпечить неперевершену плавність і реалістичність графіки.

Швидкість роботи Samsung Galaxy S6 зросте за рахунок збільшеної до 3 Гб оперативної пам'яті. Точно передає кольори і відтінки. Quad HD дисплей перетворить роботу з текстом, зображеннями та відео в справжнє задоволення. Строгий дизайн металевого корпусу зробить гаджет більш представницьким. Galaxy S6 НЕ буде обділений корисними функціями. Наприклад, він зможе вимірювати частоту серцевих скорочень, дізнаватися власника за відбитком пальця і ​​стежити за рівнем ультрафіолетового випромінювання за допомогою спеціального датчика.

Sony Xperia Z4

Компанія Sony представить смартфон Xperia Z4, який отримає 5, 5-дюймовий екран з високою роздільною здатністю, інноваційний 64-бітний процесор Qualcomm Snapdragon 810 і цілих 4 Гб оперативної пам'яті.

НТС One М9

НТС порадує користувачів анонсом флагмана One М9. Виробник допрацює апаратне забезпечення і дисплей, удосконалить камеру і підвищить енергоефективність пристрою. Збільшення обсягу оперативної пам'яті до 3 Гб зробить користування НТС One М9 більш плавним, а використання нового процесора прискорить роботу більшості додатків.

LG G4

Корейська компанія LG готується оновити популярну модель G3. Крім наступного порядкового номера, смартфон LG G4 отримає 4 Гб оперативної пам'яті, акумулятор знімного типу і потужний процесор Qualcomm Snapdragon 808 з 64-бітної архітектурою. Відмінний звук забезпечать нові динаміки, завдяки яким G4 зможе конкурувати з флагманськими продуктами НТС.

Найочікуваніші новинки гаджетів ми розглянули. Приблизно таким очікується побачити ринок мобільних пристроїв в 2015 році. Але, не варто забувати і про те, що і старі серії не втратили своєї значущості і як і раніше користуються попитом.