Найочікуваніші новинки авто 2013 року

В 2013 році очікується бум новинок відомих брендів автомобілебудування. На російському ринку з'являться оновлені версії авто, а також абсолютні новинки. Можливо, багато іномарки зможуть зайняти гідне місце по продажах і стати дійсно "народними".

Зміст:

 • 1. Luxgen 7 SUV
 • 2. Ford Kuga New
 • 3. Suzuki Grand Vitara New
 • 4. Chevrolet Cobalt
 • 5. Infinity JX
 • 6. Chevrolet Trailblazer
 • 7. MINI Paceman
 • 8. Opel Adam
 • 9. Lada Kalina II
 • 10. Nissan Almera New
 • 11. Volkswagen Beetle New
 • 12. Volvo V-60 Plug-in Hybrid
 • 13. Nissan Pathfinder 2013
 • 14. Honda Accord 2013
 • 15. Ford Mondeo 2013

1. Luxgen 7 SUV

Широкою популярністю у всьому світі користуються кросовери. Вдалий варіант від тайванського виробника Luxgen під назвою Luxgen 7 Suv. Є незаперечна перевага моделі в опціях, які підносять цей найочікуваніший автомобіль у вигідному світлі.

2. Ford Kuga New

Модельний ряд компанії Ford поповнився ще одним прекрасним витвором інженерної думки - чудовим кросовером під назвою Ford Kuga New. У Росії повинні з'явитися два різновиди цієї моделі, одна з яких оснащена турбомотором під кодовою назвою "EcoBoost" об'ємом 1. 6 літра, а другу модель оснастили вже дволітровим дизельним двигуном з кодовою назвою "TDCi".

3. Suzuki Grand Vitara New

Компанія Suzuki постійно радує своїх клієнтів оновленим поруч основних моделей автомобілів. Ціна авто починається майже з 900 тис. Рублів. Купити авто можна буде вже скоро, а зараз заявлені основні характеристики за обсягом двигуна, які знаходяться в діапазоні від 1.6 л до 2. 4 л.

4. Chevrolet Cobalt

Росія зможе побачити цей автомобіль класу седан в першій половині 2013 року. Ціна поки залишається загадкою, а ось завод для складання авто вже визначено - він знаходиться в Узбекистані. Дане авто відноситься до бюджетного рішенням.

5. Infinity JX

Назва нової моделі Infinity виглядає дуже пристойно. Московський автосалон вперше продемонстрував всі нововведення великого авто. Чималі розміри авто вимагають потужного двигуна, що і було організовано у вигляді 3. 5 літрового двигуна V6. Перші моделі повинні з'явитися вже в першому кварталі 2013 р

6. Chevrolet Trailblazer

Chevrolet Trailblazer заявив про себе високими параметрами потужності двигуна (2. 8 л для дизельного варіанту і 3. 6 л для бензинової моделі). Такою ж високою виявилася і ціна авто, яка дорівнює 1. 5 млн. Рублів.

7. MINI Paceman

Кросовер MINI виглядає дуже гідно. У 2013 році можна буде побачити цю модель на дорогах Росії. Компанія позиціонує свою модель як спортивний варіант, а діапазон потужності 110-181 л. с. сподобається будь-якому автолюбителю.

8. Opel Adam

У другому кварталі 2013 року даний хетчбек з'явиться на російському автомобільному ринку. Цікава назва авто буде доповнено особливою системою під назвою "старт-стоп".

9. Lada Kalina II

Дана вдосконалена версія все тієї ж "Калини" буде оснащуватися вже автоматичною коробкою передач. Ціна авто поки залишається загадкою, а ось продажі почнуться в середині 2013 року.

10. Nissan Almera New

Завод в місті Тольятті вже виробляє вдосконалений варіант Nissan Almera. Дану модель запропонували спеціально для жителів Росії за дуже демократичними цінами, за що він може сподобатися багатьом автолюбителям.

11. Volkswagen Beetle New

Дана модель "Жука" може сподобатися багатьом любителям авто, так як буде представлена ​​відразу декількома типами коробки передач.Зовнішній вигляд автомобіля оманливий, здається, що чотири людини не зможуть поміститися в такому салоні.

12. Volvo V-60 Plug-in Hybrid

Дана модель з'явиться на російському ринку вже скоро. Зараз вже відомо, що даний автомобіль може пересуватися як за рахунок дизельного двигуна, так і за допомогою електромотора.

13. Nissan Pathfinder 2013

Вже в 2013 році дана модель з'явиться на російському ринку. Nissan Pathfinder придбав новий вид і за рахунок деяких удосконалень і став непоганим автомобілем. Дану модель відрізняють більш економічні показники при витраті палива, ніж в попередній версії.

14. Honda Accord 2013

Вже зовсім скоро Honda Accord з'явиться на російському ринку. Поки що відомо, що дана модель буде такою ж, як і американський варіант.

15. Ford Mondeo 2013

Про даної моделі компанії Ford відомо лише те, що очікувані авто 2013 року будуть поставлятися в традиційних варіантах кузова. Додатковим бонусом може бути установка панорамного даху.