Найочікуваніші ігри 2013 року

Хороших ігор ніколи не буває занадто багато. Тому геймери по всьому світу з нетерпінням чекають виходу нових захоплюючих шутерів, екшенів, стратегій ...

Пропонуємо Топ-10, в який увійшли найбільш очікувані ігри 2013 року за даними порталу MetaGames. Судячи з цього переліку, шанувальників комп'ютерних ігор чекає маса приємних сюрпризів. Розробники підготували продукти різних жанрів, але всі вони об'єднані динамічним і захоплюючим сюжетом.

До речі, вже обрані найкращі ігри 2012 року на ПК.

Зміст:

  • 10. The Dark Eye: Demonicon (РПГ, дата виходу - II квартал 2013 року)
  • 9. Splinter Cell: Blacklist (Екшен, дата виходу - I квартал 2013)
  • 8. Star Trek 2013 (Екшен, дата виходу - I квартал 2013)
  • 7. Lost Planet 3 (Екшен, дата виходу - II квартал 2013)
  • 6. Sniper: Ghost Warrior 2 (Екшен / шутер, дата виходу - 15 січень 2013)
  • 5. Dead Space 3 (Екшен / хоррор, дата виходу - 08 лютий 2013)
  • 4. Metro: Last Light (Екшен / шутер, дата виходу - I квартал 2013)
  • 3. Crysis 3 (Екшен / шутер, дата виходу - II квартал 2013)
  • 2. Aliens: Colonial Marines (Екшен / шутер, дата виходу - 13 лютий 2013)
  • 1. Tomb Raider (Екшен / пригода, дата виходу - 05 березень 2013)

10. The Dark Eye: Demonicon (РПГ, дата виходу - II квартал 2013 року)

- рольова гра, сюжет якої побудований на таємниці, інтриги і темні сили. Основою для сюжету стала популярна в Європі настільна гра The Dark Eye. Аналітики називають Demonicon ймовірним конкурентом Dragon Age: Origins.

9. Splinter Cell: Blacklist (Екшен, дата виходу - I квартал 2013)

- знахідка для шанувальників шпигунських примочок, типу мініатюрних відеокамер і очок, що дозволяють бачити крізь стіни.Головний герой - Сем Фішер, шпигун вищого класу. Дія гри розгортається через півроку після подій першої частини (Splinter Cell: Conviction).

8. Star Trek 2013 (Екшен, дата виходу - I квартал 2013)

- кооперативний космічний шутер. Кірк і Спок ведуть боротьбу проти інопланетної раси, що загрожує поневолити Всесвіт. Гравців чекають незвідані планети і масштабні битви у відкритому космосі.

7. Lost Planet 3 (Екшен, дата виходу - II квартал 2013)

розповідає передісторію сюжету, втіленого в серії ігор Lost Planet. Механік з Землі змушений виживати на суворої планеті в умовах вічної зими і при цьому ще вести боротьбу з агресивною расою сарану. Крім стандартного озброєння гарною підмогою герою виступає потужна бурова установка.

6. Sniper: Ghost Warrior 2 (Екшен / шутер, дата виходу - 15 січень 2013)

- сиквел відомого снайперського екшену. Новий движок обіцяє вивести графіку гри на більш високий рівень. Очікуваним є і новий цікавий сюжет. Більшість локацій поки тримаються в секреті, відомо лише, що одна з них буде перебувати в Тибеті.

5. Dead Space 3 (Екшен / хоррор, дата виходу - 08 лютий 2013)

- футуристичний фільм жахів, в якому для знищення ворогів годяться і гвинтівки, і плазмові різаки, і циркулярна пила. Сюжет розгортається Після невеликого проміжку часу після подій другої частини гри. Головний герой Айзек Кларк здійснює аварійну посадку на вкрай недружній планеті. Але саме тут криється таємниця, що дозволяє нейтралізувати некроморфами. У новій версії доступний кооперативний режим.

4. Metro: Last Light (Екшен / шутер, дата виходу - I квартал 2013)

- продовження знаменитої "Metro2033". Всі станції метро вступають в міжусобну сутичку, ризикуючи погубити один одного.Найбільш очікуваними є нове спорядження, зброя та онлайновий мультиплеер. Розробники обіцяють новий рівень графіки і поліпшену систему стелс.

3. Crysis 3 (Екшен / шутер, дата виходу - II квартал 2013)

- очікуване продовження серіалу, що переносить гравця в 2047 рік. Головним героєм виступає Пророк, що бореться з ворогами в умовах густого тропічного лісу, вирощеного під одним з величезних куполів, які накрили міста Америки. Гра доповнена новими видами озброєння, новими технологіями та спорядженням.

2. Aliens: Colonial Marines (Екшен / шутер, дата виходу - 13 лютий 2013)

- це культовий фільм жахів "Чужі", втілений в комп'ютерній грі. Космічні десантники не просто виживають в найскладніших умовах, але ще і намагаються відвести від Землі моторошну інопланетну загрозу. У грі буде доступний багатокористувацький режим. Продукт сподобається як шанувальникам знаменитого фільму жахів, так і просто любителям космічних стрілялок.

1. Tomb Raider (Екшен / пригода, дата виходу - 05 березень 2013)

- одна з найбільш очікуваних ігор 2013 року . Відродження до життя історії про Лару Крофт відбудеться в новій графіці, але зі збереженням пригодницького духу. Головній героїні всього 21 рік, і вона змушена вести боротьбу за виживання на острові, втративши всю свою команду в корабельній аварії. Гру називають однією з найперспективніших з числа анонсованих новинок. Відомий бренд вирішить, як мінімум, половину завдання по залученню аудиторії.

Трейлер найочікуванішою гри 2013 року.