Найочікуваніші гаджети і hi-Tech новинки 2012

Рейтинг найочікуваніших новинок ринку електроніки 2012 року сповнений безлічі припущень і припущень про характеристики гаджетів і програмних продуктів. Наскільки вірні припущення експертів - ми дізнаємося зовсім скоро. А поки - топ-10 довгоочікуваних прем'єр цього року.

10. Canon EOS 5D Mark III - нове покоління легендарної камери Canon 5D має побачити світ у березні-квітні 2012 року. Нова модель буде мати повнокадрову матрицю і, за чутками, зможе працювати на високих ISO. Ймовірно, Canon EOS 5D MARK III об'єднає в собі такі переваги цифрових дзеркалок від Canon, як бездротова синхронізація зі спалахом і вбудований рівень.

9. Sony Playstation 4 , очікувана на ринку в 2012 році, за чутками, буде мати контролер рухів, схожий на Kinect. За 2012 рік корпорація Sony планує продати приблизно 20 мільйонів приставок PS4. Дата виходу Sony Playstation 4 поки не називається. Фото також поки відсутній, але численні шанувальники вже пропонують кілька дизайнів:

8. Windows 8 як Windows 8 Beta побачить світло в кінці лютого 2012 року. Ймовірно, "Вісімка" отримає вдосконалену систему глибокого сну і відновлення, передові сервіси забезпечення безпеки, інтерактивне управління, в т. Ч. Голосові команди. Інтерфейс не матиме нічого спільного з Windows 7 і Vista. Однак, поки мало відомо про реальний наборі функцій нової "операційки" від Microsoft.Дата виходу Windows 8 - кінець 2012, початок 2013 року.

7. Нова версія ігрової приставки Xbox, згідно з чутками, буде називатися Xbox 720 . Геймери всього світу передчувають інноваційний дизайн, більш потужну "начинку" і, природно, можливість інтеграції з усіма сервісами Microsoft. Ціна і дата виходу Xbox 720 поки невідомі, як немає і офіційної фото новинки.

6. Смартфони з 3D-екранами від різних виробників. Цілком ймовірно, що за HTC і LG потягнуться й інші бренди. Нехай ніша таких пристроїв на ринку невелика, але попит все ж є, а значить, будуть і нові пропозиції.

5. Електронні рідери з кольоровими дисплеями E-Ink здатні зломити опір найзатятіших "паперових" книголюбів. Адже зберігши всі переваги монохромних E-Ink (безпека для очей, відмінну поведінку на світлі, низьке енергоспоживання), нові рідери зможуть порадувати читача кольоровими картинками. Скоріш за все, першими новинку представлять такі лідери ринку, як Amazon чи PocketBook.

4. Черговий флагманський камерофон від Nokia напевно прийде в 2012 році на зміну Nokia N8. Однак поки про його найменування і характеристикам ходять лише найрізноманітніші чутки. Цілком можливо, що на ринку з'явиться навіть кілька флагманів від фінського виробника під управлінням як Windows Phone 7, так і Symbian.

3. Samsung Galaxy S III надійде в продаж приблизно в червні 2012 року. Деякі джерела наводять інформацію про те, що третя "Galaxy" буде оснащена НЕ НЕ 2-, а 4-ядерним процесором. Скоріш за все, працювати смартфон буде під управлінням ОС Android 4. 0 ICS, а за характеристиками близький до "гуглофона" Galaxy Nexus.

2. iPad 3 за традицією займає одне з лідируючих місць.Про більшість характеристик новинки від Apple можна тільки здогадуватися, проте, скоріш за все, третій iPad буде мати екран з більш високою роздільною здатністю. Адже саме цього бракувало iPad 2, щоб стати недосяжним для конкурентів. Дата виходу літо-осінь 2012 року.

1. iPhone 5 стане вже шостою версією в лінійці "айфонів". Чергова модель популярного смартфона за оцінками експертів повинна на голову перевершувати вийшов восени 2011 iPhone 4s, який багато хто охрестив "прохідним" варіантом.