Відмінність норки від кролика

Відмінність норки від кролика

Хутро норки в усі часи цінувався дуже високо. Сьогодні стільки інновацій, але нові гібридні хутрові тварини не з'являються, і норка і раніше мрія всіх модниць. Інші хутрові тварини - лисиця, єнот, кролик теж хороші, проте норка є світовим лідером в хутряній індустрії.

І неспроста. Адже норка володіє дуже красивим, рівним і приємним на дотик хутром: в міру м'яким, в міру жорстким. А ось кролячий хутро, як всім нам відомо, дивно м'який. Ось тому-то ця м'якість скорочує термін служби хутрового вироби. Сама недовговічна і груба підробка під норку - це саме кролик, для цього його фарбують і підрівнюють, адже його волоски не однакові по довжині. Щоб бути впевненими, що шкурку тварини не фарбували, перевірте його виворітну сторону - там не повинно бути розлучень, слідів фарбування. Справжня норка має шкурку рівного, приємного бежевого або білого кольору. Крім очевидної різниці в ціні, купуючи кролика, ви отримуєте більш тонку, а, значить, і менш міцну основу вашого вироби.

Натуральне хутро норки

Щоб бути ще більше впевненим в тому, що ви купуєте саме нірку за ціною норки, вибирайте магазин з хорошою репутацією, так ви знизите ризик покупки підробленого товару до мінімуму.

Можна відрізнити норку від кролика за такими ознаками:

  1. Хутро норки більш жорсткий, рівний і зносостійкий
  2. Вироби з норки прослужать вам довше, так як вони міцніші в основі, а сам хутро більш густий
  3. Кролик у чесного продавця повинен коштувати набагато дешевше норки.