Найбільший місто в світі - Токіо

Найбільший місто в світі - Токіо. Будучи столицею Японії, він являє собою культурно-політичний, економічний центр, в якому проживає понад 40% населення всієї країни. Середня щільність населення тут становить 1000 осіб на 1 квадратний метр. Мегаполіс складається з двадцяти трьох районів, двадцяти шести міст, семи селищ і восьми сіл. Його також доповнюють острова Ідзу і Огасавара на рівнині Канто острова Хонсю.

В Токіо зосереджені промислові райони, житлові квартали, найбільша транспорту інфраструктура і токійські "спальні райони", розвиваються наукомісткі і високотехнологічні виробництва, функціонують найбільші фінансові центри, безпосередньо фондова біржа Токіо, обсяги операції якої можна порівняти з відомими Нью-йоркської фондової біржі.

Найбільше місто в світі вважається основним транспортним вузлом Японії. У ньому розташовані два великих аеропорту, безліч залізничних вокзалів, автовокзалів. З іншими містами Токіо з'єднують швидкісні автотраси, які сходяться з лініями швидкісних залізниць. Квартали в столиці з'єднані між собою прокладеними перекладами з багатоярусної розв'язкою. Токіо вважається єдиним містом, де на якісно високому рівні використовують електропоїзди.

Столиця Японії - її індустріальний центр. Тут знаходяться найбільші порти, в яких швартуються рибальські судна і кораблі каботажного судноплавства.Через них проходить половина зовнішньоторговельного обороту країни.
У найбільшому місті в світі бурхливо розвивається і науково-культурне життя. Саме тут розташовані найстаріші приватні і державні вищі навчальні заклади Японії. Місто привертає увагу туристів своїми різноманітними картинними галереями, архітектурними будівлями, висотками-хмарочосами, музеями. Найвідомішим на території Токіо вважається Національний музей, в ньому зберігається понад вісімдесяти п'яти творів мистецтв.

Привертають увагу в Токіо і такі пам'ятки, як телевежа з оглядовим майданчиком Tokyo Tower, Сад Хаппоен, район омото-Санд і Харадзюку, храм Мейдзі, Буддійський храм Асакуса, 13 мостів річки Сумідагави, Ринок Цукідзі. Крім того, в найбільшому місті світу можна побувати в Музеї самурайських мечів, чудових садах в японському стилі, на змаганнях з боротьби в сумо. Чудовий настрій і цікаве проведення часу в Токіо забезпечені.