Найбільші базари в світі

Базари вражають уяву кількістю і різноманітністю представлених товарів. Часом тут можна знайти справжній ексклюзив, який не знайти в звичайному магазині, а часом - можна пристойно заощадити.

Тому візит на місцевий ринок часто стає обов'язковим пунктом в програмі відвідування тієї чи іншої країни. Найбільші в світі базари представлені в нашій сьогоднішній підбірці.

Зміст:

  • 10. Кемден (Лондон)
  • 9. Пайк Плейс (Сіетл, США)
  • 8. Мейн Базар (Делі)
  • 7. Плавучий ринок (Бангкок)
  • 6. Ринок підробок "Три коні" (Гуанджоу, Китай)
  • 5. Алеппо (Сирія)
  • 4. Кашгар (Кашгар, Китай)
  • 3. Чатучак (Бангкок)
  • 2. Хан-ель-Халілі (Каїр)
  • 1. Гранд Базар (Стамбул)

10. Кемден (Лондон)

Раніше цей базар відкривався тільки у вихідні, але через зростаючого попиту перейшов на щоденний режим роботи. Тут дуже люблять отоварюватися представники субкультур - готи, панки, репери. Крім того на величезному базарі багато сувенірних крамниць, які щорічно відвідує понад 10 мільйонів чоловік.

9. Пайк Плейс (Сіетл, США)

Найстаріший американський базар розташований на площі 4 га. Щодня сюди приходить до 40 тисяч відвідувачів. Тут можна придбати продукти, сувеніри, книги, антикваріат. Базар працює з вівторка по неділю.

8. Мейн Базар (Делі)

Ціла вулиця, віддана під торгівлю продуктами харчування, одягом, сувенірами, домашньою худобою. Базар поступово став не тільки місцем щоденних зустрічей для місцевого населення, а й однією з найколоритніших пам'яток Делі.

7. Плавучий ринок (Бангкок)

Спочатку цей ринок замислювався для торгівлі рибою, але поступово тут з'явилися найрізноманітніші товари. Величезний плавучий ринок став туристичною визначною пам'яткою, обов'язковою до відвідування в Таїланді.

6. Ринок підробок "Три коні" (Гуанджоу, Китай)

Тут можна купити репліки речей практично всіх іменитих брендів - Gucci, Hugo Boss, Prada і т. Д. Підробки зустрічаються самої різної якості, часом, досить хорошого. До речі, багато власників російських "елітних" бутиків закуповують товар саме тут.

5. Алеппо (Сирія)

Торгові ряди цього базару простяглися без малого на 10 км. Намети і магазини поділені на вулички, кожна з яких носить назву того чи іншого ремесла: Бавовняна вулиця, Золота вулиця і т. Д.

4. Кашгар (Кашгар, Китай)

Ще в середні століття в Кашгарі на цьому місці був важливі торговий центр у складі Великого Шовкового шляху. Сьогодні тут можна придбати меблі, одяг, прикраси, антикваріат і навіть кінь. Слід знати, що Кашгар - рай для кишенькових злодіїв, тому чимало туристів розлучаються тут з готівкою не по своїй волі.

3. Чатучак (Бангкок)

Величезний базар, розташований на площі в 14 га, щонеділі відвідують 200 тисяч чоловік. Тут можна купити одяг, прикраси, спеції, а також найрізноманітніші твори тайських ремісників і антикварні речі.

2. Хан-ель-Халілі (Каїр)

Цей східний базар відкритий до глибокої ночі. Особливою популярністю у туристів користуються масла, посуд, єгипетський шовк, спеції і солодощі. Хан-ель-Халілі почав працювати ще в 1292 році і сьогодні став одним з найбільших ринків світу.

1. Гранд Базар (Стамбул)

На прилавках чотирьох тисяч магазинів і торгових лотків представлені одяг, килими, посуд, мідні вироби та ювелірні прикраси.Чимало цікавих речей зможуть відшукати тут шанувальники старовини. До речі, свою роботу Гранд Базар почав ще в 1461 році.