Найбільш високооплачувані співачки в 2013 році (Топ-10)

Як і в більшості інших сфер, в шоу-бізнесі чоловіки заробляють більше. Так, у рейтингу 25 найдорожчих музикантів світу всього 7 жінок. Але зате популярність цих дам часто набагато вище, ніж у виконавців чоловічої статі.

Пропонуємо Вашій увазі свіжий Топ-10, в який увійшли найбільш високооплачувані в світі співачки . Сукупний річний дохід всіх учасниць десятки за 12 місяців склав $ 532 млн.

Зміст:

  • 10. Мерайя Кері ($ 29 млн.)
  • 9. Керрі Андервуд ($ 31 млн.)
  • 8. Pink ($ 32 млн.)
  • 7. Кеті Перрі ($ 39 млн.)
  • 6. Ріанна ($ 43 млн.)
  • 5. Дженніфер Лопес ($ 45 млн.)
  • 4. Бейонсе ($ 53 млн.)
  • 3. Тейлор Свіфт ($ 55 млн.)
  • 2. Леді Гага ($ 80 млн.)
  • 1. Мадонна ($ 125 млн.)

10. Мерайя Кері ($ 29 млн.)

Альбом All I Want For Christmas Is You приніс співачці $ 18 мільйонів, т. Е. Більше половини річного доходу. Хороший гонорар принесло і виступ в шоу Americal Idol. Також Кері заробляє по альбомах минулих років, продажу парфумерії та сувенірів.

9. Керрі Андервуд ($ 31 млн.)

Старт кар'єрі співачка дала перемога на американському шоу American Idol. Останній диск Керрі Blown Away отримав статус платинового, а за 12 місяців дівчина дала сотню концертів в США і за кордоном.

8. Pink ($ 32 млн.)

Величезний успіх мав останній альбом епатажної співачки The Truth About Love, який розійшовся хорошим тиражем і приніс нечуваний гонорар. Ну а за один концерт Pink бере не менше $ 2 мільйонів, що також позитивно впливає на величину річного доходу.

7. Кеті Перрі ($ 39 млн.)

Головним джерелом доходу Кеті стали концерти, а також рекламний контракт з Popchips і продаж парфумерії Coty. У наступному році Перрі напевно ще підніметься вгору на кілька позицій, т. К. В кінці 2013 року співачка випустила новий альбом PRISM.

6. Ріанна ($ 43 млн.)

Основні статті доходу для Ріанни - це продажі сьомого альбому Unapologetic, а також 40 концертів. Непоганий заробіток однієї з найбільш високооплачуваних співачок приносять і рекламні контракти.

5. Дженніфер Лопес ($ 45 млн.)

За минулий рік доходи Лопес знизилися на $ 7 млн. Однак співачка як і раніше відмінно заробляє на світових турне, а також реаліті-шоу з пошуку талантів? Q'Viva! , В яке Дженніфер організувала спільно з чоловіком Марком Ентоні.

4. Бейонсе ($ 53 млн.)

Позаминулий рік співачка насолоджувалася відпочинком і вихованням дочки Блю Айві. Однак тріумфальне повернення на сцену принесло Бейонсе більше, ніж її не менше знаменитому чоловікові Jay Z. Дохід співачці приносить не тільки музика, а й лінія одягу House of Dereon, а також реклама Pepsi і H & M.

3. Тейлор Свіфт ($ 55 млн.)

Доходи Тейлор склалися від продажів четвертого студійного альбому Red, а також від участі в рекламних кампаніях Sony, Covergirl і Diet Coke. Свіфт відома як одна з найпрацьовитіших поп-дів, що, в сукупності з талантом, дозволяє їй займати такі високі позиції в рейтингах.

2. Леді Гага ($ 80 млн.)

Значну частину доходів Леді Гага приніс гастрольний тур, який, на жаль, був перерваний через травму стегна. Однак виконавиця не впала у відчай і до кінця року випустила новий альбом, який, напевно, поповнить її і без того тугий гаманець.

1. Мадонна ($ 125 млн.)

Нев'януча поп-королева очолює Топ найбільш високооплачуваних виконавиць з року в рік.За останній рік найбільший дохід Мадонні приніс гастрольний тур MDNA. Чимало прибутку дає і продаж сувенірів, одягу марки Material Girl, а також власного парфуму Truth or Dare.