Найбільш високооплачувані кіноактори світу (forbes)

Журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг зірок кіно, які отримують найбільші гонорари. Перший раз в список потрапили актори, що працюють за межами кіноіндустрії США.

Представляємо вам топ-10 найбільш високооплачуваних акторів у світі .

Зміст:

  • 10. Марк Уолберг
  • 9. Акшай Кумар
  • 8. Салман Кхан
  • 7. Амитабх Баччан
  • 6. Том Круз
  • 5. Адам Сендлер
  • 4. Бредлі Купер
  • 3. Він Дізель
  • 2. Джекі Чан
  • 1. Роберт Дауні-молодший

10. Марк Уолберг

Гравець, боєць, стрілець і Макс Пейн заробив за період з 1 червня 2014 по 1 червня 2015 року 32 млн. Доларів.

9. Акшай Кумар

Індійський актор і телеведучий вперше опинився в одному списку з голлівудськими знаменитостями. Дебют його відбувся в 1991 році у фільмі "Клятва", а успіх прийшов вже в 1992 році, після зйомок в трилері "Невдале викрадення". За останній рік Акшай Кумар заробив 32, 5 млн. Доларів.

8. Салман Кхан

Ще один представник Боллівуду займає 8 сходинку рейтингу акторів з найвищими доходами. Цей "поганий хлопець" (образ старанно підтримується пресою) настільки популярний, що його воскову фігуру можна побачити в лондонському музеї Мадам Тюссо. Гонорари Кхана за 2014-2015 роки склали в сумі 33, 5 млн. Доларів.

7. Амитабх Баччан

Індійська кінозірка, телевізійний ведучий і джин за сумісництвом (у фільмі 2009 року "Аладін"). Успіх прийшов до нього в 1973 році, після стрічки "Тривала розплата".Там Баччан грав чесного і сміливого поліцейського, поодинці протистоїть бандитам. У нинішньому році він заробив 33, 5 млн. Доларів.

6. Том Круз

Для героя "Місія нездійсненна", регулярно рятує світ, не склало особливих труднощів заробити за рік 40 мільйонів доларів. Не дивно, адже зарплата у американських спецагентів побільше, ніж у індійських поліцейських.

5. Адам Сендлер

Комік, актор і сценарист за 12 місяців роботи отримав 41 млн. Доларів за ролі у фільмі "Пікселі" і свій контракт на чотири фільми з Netflix.

4. Бредлі Купер

Володар 41, 5 млн. Доларів щорічних гонорарів, завдяки вмінню брати участь як в розважальних фантастичних блокбастерах (озвучував Єнота з "Вартових Галактики"), так і в серйозних фільмах, таких як "Снайпер", "Серена" і " Місце під соснами".

3. Він Дізель

Участь у франшизі "Форсаж" принесло йому 47 млн. Доларів. Під час зйомок фільму загинув в автокатастрофі Пол Уокер. Його герой Брайан О'Коннер з'являвся майже у всіх серіях "Форсажу". Але Він Дізель обіцяв шанувальникам, що вони побачать нову частину бойовика в квітні 2017 року. У ній гратимуть Джейсон Стейтем і Дуейн Джонсон.

2. Джекі Чан

Привабливий і усміхнений Джекі заробив 50 млн. Доларів в минулому році, завдяки фільму "Клинок дракона" і розвитку бізнес-імперії. Імперія Чана включає в себе лінійку фірмових товарів, поставки сігвеях і однойменну мережу кінотеатрів у Китаї. Грейді Хендрікс, один із засновників Азіатського кінофестивалю в Нью-Йорку відгукнувся про Джекі Чана як про Міккі Мауса китайської культури, знаменитості, яка так всюдисуща, що її ім'я стало прозивним.

1. Роберт Дауні-молодший

Вже третій рік поспіль Роберт Дауні-молодший очолює десятку акторів з найбільшими зарплатами за версією Forbes.Кінокомікс "Месники: ера Альтрон" приніс йому 80 млн. Доларів, а за "Капітан Америка: громадянська війна" беззмінний Тоні Старк отримає ще 40 млн. Доларів. До речі Роберт також є однією з найбільш високооплачуваних зірок світу в 2015 році, відповідний рейтинг ми публікували раніше на сторінках Basetop.