Найбільш високооплачувані померлі знаменитості, рейтинг forbes 2016 року

Слова про те, що смерть - це ще не кінець підтвердив журнал Forbes, опублікувавши свій список знаменитостей, які продовжують заробляти мільйони доларів і після своєї смерті. Коли зірка вмирає, її популярність не зникає. Всі фільми, альбоми, книги і зображення залишаються назавжди, зберігаючи пам'ять про зірку і забезпечуючи шматок хліба з товстим шаром масла її спадкоємцям і правонаступникам.

Ось вони, багаті і мертві, що увійшли в топ-10 найбільш високооплачуваних померлих знаменитостей 2016 року .

Зміст:

  • 10. Бетті Пейдж
  • 9. Альберт Ейнштейн
  • 8. Джон Леннон
  • 7. Теодор Гейзел, він же "Доктор Сьюз"
  • 6. Боб Марлі
  • 5. Прінс
  • 4. Елвіс Преслі
  • 3. Арнольд Палмер
  • 2. Чарльз Шульц
  • 1. Майкл Джексон

10. Бетті Пейдж

Річний дохід - 11 млн. Доларів.

Чарівна модель в стилі pin-up померла в 2008 році, а її ім'я досі приносить мільйони доларів в рік, здебільшого від продажу одягу лінії Bettie Page, в тому числі суконь в стилі 50-х років, купальників і нижньої білизни.

9. Альберт Ейнштейн

Річний дохід - 11. 5 млн. Доларів.

Єдиний вчений зі списку найбагатших померлих знаменитостей. Альберт Ейнштейн жив з 1879 по 1955 роки. У 2015 році його дохід, права на яке належать Єврейському університету в Єрусалимі, склав понад 11 млн від продажу товарів, в тому числі кухлів, плакатів і ляльок.

8. Джон Леннон

Річний дохід - 12 млн. Доларів.

Минуло 35 років з тих пір як культовий учасник групи The Beatles був убитий чотирма кулями в спину, але його пісні все ще звучать і приносять значний прибуток правовласникам.

7. Теодор Гейзел, він же "Доктор Сьюз"

Річний дохід - 20 млн. Доларів.

Цей дитячий письменник з США, який помер в 1991 році, подарував світові такі книги як "Зелені яйця і окіст", "Кіт у капелюсі" і "Місця, куди ти підеш". Вони користуються великою популярністю у маленьких американців.

6. Боб Марлі

Річний дохід - 21 млн. Доларів.

Передсмертні слова Боба Марлі, за повідомленнями, звучали так: "гроші не можуть купити життя". Зате їх можна заробляти і після смерті завдяки відрахуванням від продажу музики і доходам від "родового маєтку" короля реггі. Воно знаходиться недалеко від міста Очо-Ріос (Ямайка). Поруч з маєтком розташовані плантації конопель, куди туристам можуть влаштувати платну екскурсію.

5. Прінс

Річний дохід - 25 млн. Доларів.

Володіння Прінса (а заодно і його звукозаписна студія) Paisley Park недавно відкрило свої двері для публіки. Охочі побачити, де знаменитий співак і композитор жив і записував свої пісні, повинні заплатити від 38. 50 до 100 доларів за екскурсію. А його альбоми ще довго будуть користуватися популярністю у цінителів ритм-енд-блюзу, року і авангарду.

4. Елвіс Преслі

Річний дохід - 27 млн. Доларів.

Елвіс покинув будівлю в 1977 році у віці 42 років, але все ще гребе гроші лопатою, так як шанувальники "короля" стікаються в його колишній будинок і місце відпочинку Грейсленд і купують альбоми.

3. Арнольд Палмер

Річний дохід - 40 млн. Доларів.

Легендарний гольфіст, який помер в 2016 році у віці 87 років, включений в рейтинг найбільш багатих померлих зірок під номером три, хоча очевидно, що велика частина його 40-мільйонного статку була отримана в той час коли Палмер був ще живий.

2. Чарльз Шульц

Річний дохід - 48 млн. Доларів.

Найбільш відомий як творець коміксу Peanuts. Цей щоденний комікс виходив з 1950 по 2000 роки (до смерті автора) і налічує 17 897 випусків. Навіть якщо ви не знайомі з цим коміксом, то, можливо, бачили зображення милою собачки Снупі - одного з героїв Peanuts.

1. Майкл Джексон

Річний дохід - 825 млн. Доларів.

Незважаючи на те, що пройшло дев'ять років з дня смерті короля поп-музики, його ім'я продовжує приносити прибуток. Його спадкоємці продали японської корпорації Sony 50% частку в музичному видавництві Sony / ATV Music Publishing. Йому належать права на тисячі музичних композицій, в тому числі пісні The Beatles. Операція обійшлася Sony в 750 млн. Доларів. Джексон придбав права на музику ліверпульської четвірки ще в 1984 році за 47, 5 млн. Доларів, а потім продав 50 відсотків Sony в 1995 році за 115 млн. Доларів.